Matt & Nat jaro/léto 2019: Odvážná. Zářivá. Krásná.

22.5.2019 00:00   |   Tiskové zprávy
Kanadská značka luxusních veganských kabelek a doplňků Matt & Nat přichází s jarní kolekcí nabitou novými tvary, barvami i energií. K oblíbeným kabelkám a batohům se letos přidávají i pásky nebo dlouho očekávaná kolekce bot.

Matt a Nat

Všechny produkty Matt & Nat se vyznačují čistými liniemi, dokonalými siluetami a moderním minimalismem. Kolekce jaro/léto 2019 nově přináší i prvek hravosti a nenucenosti. Jednoduché tvary kabelek a doplňků vlastně jen doplňují zenový pocit klidu a lehkosti bytí jejich nositelek.

Paleta barev je překvapivě výrazná a pestrá. Syté, zářivé tóny se objevují vedle jemnějších, něžných odstínů nebo klasické černé, a umocňují tak hravý nádech kolekce.

Značka Matt & Nat zásadně nepoužívá žádné materiály živočišného původu a neustále zdokonaluje své výrobní postupy v souladu s myšlenkou udržitelnosti.

Kromě dokonalé imitace kůže, která je s kůži srovnatelná jak vzhledem, tak kvalitou, experimentuje i s dalšími ekologickými materiály, jako je korek, recyklovaná guma nebo recyklované PET lahve, které tvoří podšívku všech kabelek Matt & Nat. Od založení značky se tímto způsobem podařilo zrecyklovat přes 6 milionů lahví.

Recyklované plastové lahve slouží i k výrobě nylonového vlákna, ze kterého je nový materiál Matt & Nat Oam. Jedná se o pevné plátno v urban stylu, které je lehoučké a snadné na údržbu. V kolekci Oam najdete tašky, batohy, ledvinky nebo obal na notebook.

Matt & Nat věří, že krása přichází ve všech tvarech. Kolekci doplňků tak rozšířila i o nabídku pásků, které jsou vyrobené z kvalitní veganské kůže a dají se nosit jak k outfitům s klasickým, tak vyšším pasem.

Stejně jako pásky, jsou i boty logickým rozšířením nabídky Matt & Nat. Kde jinde než v obuvnictví se setkáváme s poptávkou po kvalitních, estetických, avšak cruelty-free produktech? Všechny boty Matt & Nat jsou vyrobené ze 100% veganské kůže a kromě sofistikovaného vzhledu se pyšní i maximálním komfortem.

V kolekci najdete nejrůznější styly, od klasických tenisek, přes luxusní lodičky, až po trendy kotníčkové holínky.

Ponořte se sami do nové kolekce Matt & Nat SS19 podle mota značky „Live beautifully“ a žijte krásně!

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci