Dopřejte si profesionální péči z přírody

16.5.2019 00:00   |   Tiskové zprávy
Hledáte produkty, které jsou inspirované přírodou, a přitom poskytují profesionální výsledky? Už nemusíte! V TRESemmé našli způsob, jak spojit směs výživných rostlin a profesionální receptury. Výsledek? TRESemmé Botanique: řada bez silikonů, parabenů a barviv, která pomáhá navrátit přirozenou krásu vašich vlasů.

šampon

Řada TRESemmé Botanique je složena z několika systémů, které přispívají k přirozené kráse vlasů. Technologie TRESemmé Nourish & Replenish je ideální pro žíznivé a roztřepené kadeře, jež potřebují hydrataci. Luxusní Oil Elixir obohacený o oleje a proteiny zanechá vaši korunu krásy zdravou a lesklou.

TRESemmé Botanique řada představuje unikátní směsí rostlinných ingrediencí, inspirovaných přírodou. Je stvořena z výtažků kokosového mléka, aloe vera, zeleného čaje a zázvoru. Všechny tyto složky přeměňují běžnou péči na povzbuzující zážitek.

TRESemmé Botanique Nourish & Replenish šampon obsahuje kokosový olej, kokosové mléko a extrakt z aloe vera. Je vhodný i pro barvené vlasy. Neobsahuje silikony, parabeny ani barviva. Výsledkem jsou jemně vyčištěné a nezatížené vlasy, připravené na poskytnutí hydratace kondicionérem.

TRESemmé Botanique Nourish & Replenish kondicionér poskytuje pomocí technologie microsheets lehkou kondicionaci a jemnost kadeří. Kokosový olej a mléko společně s extraktem z aloe vera vlasy dokonale vyživí a zanechá je hydratované a krásně měkké. Vhodný i pro barvené vlasy.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci