Pretty Rose - Pudrově růžová jako hit letošního léta

30.4.2019 00:00   |   Tiskové zprávy
Je křehká, ženská a trendy. Pudrově růžová se v pomyslném žebříčku aktuálních kosmetických hitů drží velmi vysoko a není divu, že tento jemný odstín sklízí takový úspěch.

Alcina

Pleti totiž umí krásně lichotit, působí elegantně a skvěle si rozumí i s ostatními trendy odstíny, jako jsou tmavě zelená, šedá, tmavě růžová či béžová. Objevte i vy kouzlo pudrově růžové a zamilujte se do nové kolekce ALCINA Pretty Rose, která je téměř celá o tomto sladkém tónu.

Pretty Rose

Praktická multifunkční paletka

Čtyři oční stíny a tvářenka – to je to tajemství skryté v něžné, růžové krabičce s praktickým zavíráním na gumičku. Tři matné a jeden třpytivý odstín očních stínů umožní vytvořit si celou řadu různých looků a tvářenka dodá výslednému líčení přirozeně zdravý vzhled.

Tip: Draping

Draping, neboli konturování obličeje tvářenkou, působí svěžím a přirozeným dojmem, jako byste se právě vrátili z procházky na čerstvém vzduchu. Růž se jemně aplikuje na jednotlivé části obličeje, jako jsou lícní kosti, hřbet nosu nebo kontura vlasů, aby je zvýraznila. Pro přirozený vzhled je nutné přechody dobře rozetřít.

Lip Glow

Lesk a balzám v jednom
 
Lip Glow v sobě spojuje pečující sílu balzámu a trendy finiš lesku na rty. Je obohacený o vitamin E a olivový, avokádový a sezamový olej a rtům tak propůjčuje výživu a hydrataci.

Po nanesení jsou rty hebké a svěží, ale nelepí. Oslňte působivými rty a zdravě vypadajícím vzhledem.
     
K dostání ve třech odstínech: bold nude, bright coral, neutral rose

Kabuki štětec

Ideální pro sypké i lisované textury

Krátká rukojeť, husté štětiny a rychlé a snadné nanášení pudru – to je kabuki štětec. Kabuki štětec ALCINA má syntetické štětiny, díky nimž absorbuje optimální množství produktu a zajišťuje tak rovnoměrný a hladký výsledek. Zároveň také umožňují snadnou údržbu a čištění.
Kompaktní a hustá hlava je ideální jak pro nanášení sypkých, tak i lisovaných textur. Speciální tvar květu a optimální velikost z něj dělají ideálního pomocníka do koupelny i společníka na cesty.

Od  května k dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci