Tip na dárek: Věnujte ke Dni matek thajskou masáž!

5.5.2019 00:00   |   Komerční články
Druhá květnová neděle se u nás tradičně připomíná jako Den matek. Hodí maminkám nejen poděkovat, ale také přinést dárek, pozornost. Tawan pro vás netradiční tip - pravou thajskou masáž! Tawan znamená thajsky Slunce, zářící Slunce, jehož paprsky dokáží zaplašit i stíny na duši...

Tawan

Dopřejte svým blízkým zážitek dokonalé relaxace a věnujte kousek exotického Thajska, kde se nespěchá a kde stres či špatná nálada mizí pod hřejivými úsměvy.

Dárkový certifikát připraví Tawan dle vašeho přání na vybranou masáž či kombinaci masáží. Zvolit můžete také dárkový certifikát v určité hodnotě a obdarovaný si masáž vybere dle svého přání.

Dárkové poukazy

 • platí šest měsíců
 • tracený poukaz vždy dohledáme a vystavíme nový termín
 • masáže si obdarovaný vybere dle svého přání
 • můžete objednat více masáží na jeden dárkový poukaz, například pro dva v jedné místnosti
 • dárkové poukazy jsou platné ve všech centrech TAWAN

Dárkové poukazy můžete kdykoli zakoupit v centrech Tawan bez předchozího objednání nebo si je můžete objednat online s doručením na dobírku. Doručení na dobírku zpravidla stihneme do dvou pracovních dní.

Umění děděné po generacích

Masérská dovednost se v thajských rodinách dědí z generace na generaci, je uměním i filozofií zároveň, je životním stylem i výjimečným darem. Patří k Thajsku stejně jako vůně obětních květin na zlatavých soškách ve starobylých chrámech, tklivé tóny podmanivé hudby či žlutá roucha všudypřítomných buddhistických mnichů.

Thajská masáž je ideální pro hlubokou relaxaci, uvolnění od stresu, posiluje zdraví, pohodu a vitalitu. A to vše zase zpětně zklidňuje mysl. Jeho mnoho léčebné přínosy jsou vhodné jak pro mladé tak pro ty dříve narozené.

Klient ve volném pohodlném oblečení se pohodlně uloží na podložku na zemi, masér pak jemným tlakem a kompresemi stimuluje jak vnitřní orgány, tak napjaté svaly a zklidňuje nervový systém. Tento pasivní strečink pomáhá kosterní struktuře, zvyšuje pružnost těla a dokáže rozhýbat „zamrzlé“ klouby.

Thajská masáž se nesoustřeďuje na jednotlivá místa těla, uznává jednotu celku. Léčivý efekt je tedy komplexní a maximalizuje potenciál těla. Sportovní masáž sice uleví, ale účinky thajské masáže jsou mnohem delší.

Její efektivita thajské masáže spočívá v tom, že protahuje několik desítek svalů a šlach najednou a uvolnění je tak komplexní, zatímco při rekondiční masáži musí masér pracovat s každým konkrétním svalem, což mu umožňuje věnovat se jen malému množství svalů.

Je prokázáno již mnohasetletou praxí, že

 • zvyšuje rozsah pohybu a pružnost
 • zlepšuje cirkulaci krve a lymfy
 • snižuje bolesti a ztuhlost kloubů
 • stimuluje správné trávení
 • odstraňuje energetické blokády v těle
 • navozuje klidnější mysl a emoce
 • poskytuje tělu hlubší odpočinek a relax

Mezi nejoblíbenější masáže patří klasická thajská masáž v délce 60 minut a aromatická celotělová olejová masáž v délce 60 nebo 90 minut. Obě se též často kombinují s horkými bylinnými balíčky. Vyhledávané jsou i známé reflexní masáže nohou, obvykle půlhodinové.

V Česku je v posledních letech thajská masáž ve fóru, ale bohužel ne všechny salóny nabízejí erudované masérky. Přitom každá thajská masérka u nás by měla mít certifikát od společnosti TAWAN o úspěšném absolvování rekvalifikačního kurzu. Na požádání se s ním ráda pochlubí a vy budete mít záruku, že masáž bude provedena správně.

Jestli se rozhodnete darovat, nebo se nechat obdarovat nevšedním zážitkem, thajská masáž má velkou šanci uspět. Přijďte, nebo si objednejte dárkový poukaz pro vaše blízké do salónů TAWAN v Praze, Brně, Karlových Varech, Ŕíčanech u Prahy, Mladé Boleslavi, Špindlerově Mlýně a Hluboké nad Vltavou a na Slovensku v Bratislavě.

Vstupte do thajského světa TAWAN a poznejte, že starostlivá a něžná péče, jaké se dostane vašemu tělu, povznese vaši duši, probudí všechny smysly. Pocítíte sílu a harmonii lidského dotyku.

Více podrobností na  webu tawan.cz.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci