Z nabídky letošních novinek Kores

3.5.2019 00:00   |   Komerční články
Společnost Kores, tradiční rodinný podnik vyrábějící kancelářské a školní potřeby, přichází i letos s novinkami, kterými vždy oslovuje spotřebitele na celém světě, od předškoláků po profesory.

Kores

Aktivity společnosti, která sídlí ve Vídni a již řídí čtvrtá generace rodiny Koresků, jsou postaveny na dvou výrobních závodech – v Mexiku a České republice.

Kores letos obhájil ocenění Czech Superbrands a popáté si tedy odnesl tuto prestižní cenu. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Jednotlivé značky jsou pro udělení tohoto ocenění nominovány na základě obchodních výsledků.

Nabídku Kores obohacuje například litrové balení PVA lepidla White glue. V domácnosti najde široké upotřebení – lepí papír, textilie, kůži, korek i dřevo. Samozřejmě je ideální pro kutily všech „řemesel“.

Ale nutné je připomenout, že jej uvítají i rodiny s dětmi. Nejen proto, že neobsahuje nebezpečná rozpouštědla, maminky hlavně menších šikulů jistě ocení, že je lehce vypratelné…

A školákům prozradíme ještě jednu důležitou vlastnost - je vhodné na domácí výrobu slizu. Stačí jen trocha aktivátoru, Kores prstových barev nebo třpytivého lepidla a spousta zábavy je na světě!

Všechny děti školou povinné jistě zaujme kvalitní Grafiko NEON kovové kružítko. Může se pochlubit mixem čtyř neonových barev (růžová, modrá, zelená, oranžová) v praktické plastové uzavíratelné krabičce.

V sadě je rovněž univerzální adaptér a náhradní tuhy. Kružítko GRAFIKO NEON je vybaveno kolečkem pro fixaci vzdálenosti tuhy od středu.

Všude tam, kde potřebujete v textu zvýraznit důležité termíny nebo pasáže, běžně používáme zvýrazňovače. Kores letos přichází s novinkou - High Liner PLUS sada 6 pastelových barev. Jde o zvýrazňovače vysoké kvality se seříznutým klínovým hrotem 0,5-5 mm.

Nabízí šest atraktivních pastelových barev s univerzálním inkoustem na vodní bázi pro všechny typy papíru. Ten nevysychá ani při dlouhé době otevření a navíc je UV odolný, takže nevybledne.

Školákům ale i kutilům všeho druhu spolehlivě poslouží snadno míchatelné Kores Temperas, temperové barvy v tubách, 12 barev. Jednotlivé barvy jsou v hliníkových tubách po 12 ml.

Praktici nepochybně ocení, že obal ze uchopit jako malířskou paletu a míchat barvy můžeme přímo na obale. Ten je snadno omyvatelný a tak bude stále jako nový.

Potřebujete rychle a zřetelně opravit napsaný text? Určitě oceníte netoxický suchý korekční strojek 2way NEON. Je vhodný pro všechny typy korektur, má ergonomický tvar: pravákům i levákům umožňuje opravu s přirozeným držením ruky.

Oceníte i měkkou zónu pro příjemnější úchop i to, že nezanechává stopy, neškrábe a neloupe se. V každém strojku (k výběru jsou čtyři pestré neonové designy) je návin 8 m x 4,2 mm.

A také něco pro ty nejmenší – předškolákům jsou určeny pastelky Kores Kolores Jumbo 24 ks nebo Jumbo Duo 12 ks = 24 barev s jemnou a měkkou tuhou. Plynulé vedení pastelky umožňuje trojhranný ergonomický tvar. Extra silná a jemná tuha o průměru 5 mm poskytuje v nové verzi o 175% více barvy.

V sadě Jumbo Kolores je 24 barev a ořezávátko, které snadno ořezává pastelky z vysoce kvalitního lipového dřeva, v sadě Duo jsou pak k ořezávátku dvě metalické barvy.

Aktivita společnosti Kores však nekončí vývojem nových zajímavých potřeb pro školu, kancelář i domácnost, ale připravuje a podporuje i různé společenské a charitativní akce a lákavé soutěže. O nejbližších plánech a cílech se dozvíte již zanedlouho - vedení společnosti bude  nich informovat 23. května na tiskové konferenci.

Sledovat všechny novinky a zapojit se do akcí a soutěží můžete jak na webových stránkách (ty v současné době procházejí modernizací, těšit se můžete na moderní a  interaktivní web se zajímavými kreativní tipy na tvoření), tak na facebooku, nebo i instagramu.

KoresTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci