Orbit MEGA nabízí měkké žvýkání i dlouhotrvající chuť

26.3.2019 00:00   |   Tiskové zprávy
Značka Orbit přichází s mega novinkou, a to doslova! Nové žvýkačky bez cukru Orbit MEGA jsou nejen velké, spojují v sobě i ty nejlepší vlastnosti různých žvýkaček.

orbit mega

Od plátků si propůjčují větší množství spojené s měkkým žvýkáním, od dražé pak dlouhotrvající chuť. Zásoba chuti se skrývá v tenké krustě na povrchu žvýkačky, která Orbit MEGA zároveň činí krásně křupavé. Orbit MEGA jsou k dostání ve dvou oblíbených příchutích - Peppermint a Spearmint.

Ať už vás lákají plátkové žvýkačky, nebo preferujete spíše klasické dražé, Orbit MEGA vás díky kombinaci těch nejlepších vlastností z obou variant nezklamou. Pozornost upoutá nejen hranatá žvýkačka, ale také nápadité balení ve tvaru kostky.

Balení Orbit Mega obsahují 30 kusů hranatých dražé a skvěle zapadnou do šuplíku v kanceláři, kabelky i do přihrádky v autě. Jsou skvělým parťákem v jakékoliv situaci - z únavy vás probere už příjemné křupnutí krusty, velké množství měkké náplně a dlouhotrvající chuť vám navíc pomohou cítit se svěží, ať už váš start a cíl dělí jakákoli vzdálenost.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci