Letákové akce vám ušetří tisíce korun

25.3.2019 00:00   |   Komerční články
Na webu AkcniCeny.cz najdete každý den tisíce akčních nabídek, díky kterým můžete ušetřit až 80 procent! Průměrná domácnost je schopna jen na nákupech potravin z akčních nabídek snížit své výdaje o tisíce korun měsíčně.

Akční ceny

Obchodní řetězce do akčních nabídek zahrnují „ověřené“ produkty jako jsou ovocné džusy Relax, čokoláda Milka, instantní káva Nescafé Classic, lahvové pivo Gambrinus 10°, paštika Májka, sýry od Madety apod., stejně jako zboží v limitované edici či prémiové produkty.

Levněji tedy můžete nakupovat aniž byste výrazněji měnili položky na vašem nákupním lístku.

Aktuální přehled akčních nabídek je pro vás na AkcniCeny.cz připraven jak v podobě náhledů na elektronické letáky desítek prodejců působících po celé České republice, tak v podobě výpisů zlevněného zboží.

Díky AkcniCeny.cz se na pár kliknutí dozvíte, kde pořídíte nejlevněji váš příští nákup, případně se můžete nechat inspirovat k nákupu např. občerstvení na oslavu, zásob jídla na dovolenou apod.

Ukázka náhledu na výpis zlevněného zboží z kategorie Potraviny


Pozn. aktuální leták Kaufland

Kromě informace o tom, že daný produkt je v akci, na AkcniCeny.cz se dozvíte také:

  • u kterých obchodníků je zboží ve slevě dostupné,
  • do kdy je akční nabídka platná,
  • která z akčních nabídek více obchodníků je nejvýhodnější,
  • jestli existují omezení pro získání zvýhodněné ceny, např. členství ve věrnostním programu, minimální či maximální počet zakoupených kusů zboží apod.

AkcniCeny.cz navštěvují pravidelně stovky tisíc uživatelů, přidejte se k nim i vy, spočítejte si, kolik můžete ušetřit na vašem příštím nákupu. Při nákupech v akčních nabídkách platí, že čím více předem své nákupy plánujete, tím větší je pravděpodobnost, že dané zboží nakoupíte v akci.

Například u trvanlivých potravin, alkoholu či nápojů lze maximalizovat úspory tak, že si zboží v akci nakoupíte „do zásoby“ a následně jej tak dlouhou dobu nemusíte nakupovat za plnou cenu.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci