SOUTĚŽ: Nechte za sebe na Valentýna promluvit donuty!

9.2.2019 00:00   |   Soutěže
Vyhrajte v naší soutěži speciální koblihy a donuty, které na svátek svatého Valentýna přináší nedávno otevřená pražská pobočka irského řetězce Offbeat Donuts.

soutěž

Zákazník si tu může nechat připravit dárkovou krabici o třech nebo šesti kusech, kde třeba jedna plněná kobliha vypadá jako růže nebo nese nápis se jménem obdarovaného. 

Speciální valentýnské koblihy a donuty jsou v obchodě Offbeat Donuts na Václavském náměstí k dostání od 12. do 15. února.

Zákazníci, kteří si zakoupí Valentýnskou krabici se šesti donuty, si na ně mohou nechat napsat vlastní vzkaz, například jméno své lásky (to je však třeba objednat nejpozději den před sv. Valentýnem).

Na valentýnské donuty Offbeat Donuts je možné získat slevový voucher při nákupu květin v kterékoliv pobočce květinářství Belles Fleures v termínu od 12. - 15. února. (sleva 100 Kč na krabici se šesti donuty a 50 Kč na set tří donutů).

Dublinská síť obchodů s koblihami a donuty Offbeat Donuts přišla do Prahy v prosinci loňského roku. Zákazníci si zde mohou vybrat z dvaceti vynikajících donutů a koblih, které jsou mimořádně čerstvé a krásně zdobené.

Jak vyhrát v naší soutěži

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 15. února 2019 včetně (nápovědu najdete ZDE).  Pro každého z pěti správných luštitelů jsou připraveny vouchery na box 3 donutů zdarma z nedávno otevřené pražské pobočky irského řetězce Offbeat Donuts.
Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy ve Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

DALŠÍ SOUTĚŽE na portálu ŽenyproŽeny:

O balíčky kosmetiky z řady #ALCINA Style
O valentýnský dárek k obohacení těla i duše 

Kvízová otázka:

1. Pražská pobočka irského řetězce Offbeat Donuts se nachází

A) na Staroměstském náměstí

B) na Václavském náměstí

C) na Karlově náměstí
———————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci