GiftinBOX: Darujte radost v krabičce

17.1.2019 00:00   |   Tiskové zprávy
Ať už přemýšlíte nad dárky k narozeninám, svátku, výročí nebo chcete svým blízkým jen tak udělat radost, vsaďte na originální dárkovou krabičku GiftinBOX, kterou jednoduše objednáte online. Je to zábava.

GiftinBox

Nejprve zvolte barvu a motiv krabičky, a pak už do ní jen poskládejte dárky podle vašeho vkusu. Nebo se inspirujte již hotovými krabičkami. Ke každé krabičce můžete také nahrát fotografii a vlastní přání. Díky automatickému počítání, které se vám zobrazuje při nákupu, přesně víte, kolik místa v ní na doplnění dárků ještě zbývá.

GiftinBOX můžete darovat osobně, nebo dotyčného překvapit a nechat mu jej poslat třeba do práce spolu s přáním nebo osobním vzkazem.

Fialová krabička Best Wishes

Krabička s přáním všeho nejlepšího (na titulním foto) je laděna do fialovo - růžové barvy a obsahuje ručně vyráběnou šumivou bombu do koupele s květy chrpy, barevné přání Best Wishes, stylové náušnice origami liška a přírodní balzám v plechové krabičce. Rádi byste krabičku doplnili ještě o maličkost? Beze všeho, krabičku si můžete hravě poskládat podle vlastního gusta.

Krabička Děkuji

Vyjádřete své díky stylově, a to pomocí dárkové krabičky Děkuji. Balíček obsahuje vysoce kvalitní ajurvédský BIO čaj PUKKA, ručně vyráběnou relaxační šumivou bombu do koupele s konopím, přírodní balzám na rty v plechové krabičce a originální malované přání Děkuji. To vše laděno do zelené barvy. Krabičku můžete ale vždy libovolně upravit.

Krabička pro tatínka

Veselá krabička pro všechny tatínky obsahuje plecháček Nejlepší tatínek na světě, ručně vyráběné holící mýdlo ve stylové krabičce s vůní Highland whiskey a šumivou bombu do koupele s vůní chmele. To vše podtrhuje originální kaktusové přání Všechno nejlepší. Pokud si přejete v krabičce cokoliv upravit, i to GiftinBOX umí.

Krabička pro kamarádku

Potěšte svoji nejlepší kamarádku. Je vaší spřízněnou duší v dobrém i ve zlém? Pak jí udělejte radost dárkovou krabičkou sladěnou do žluté barvy. Vaše kamarádka v ní najde náramek s přáním Není nic lepšího než přátelé - akorát přátelé s čokoládou, ručně vyráběný balzám na rty s příchutí Piňa Colady a kompresový vanilkový čaj ve tvaru květiny.

o

Doručení trvá do 1 - 2 pracovní dny, v Praze krabičku obdržíte ještě v den vaší objednávky na giftinbox.cz. Možný je také osobní odběr v prodejně GiftinBOX na Praze 6.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci