Zima je všude kolem nás, ale lze na ni vyzrát

1.1.2019 00:00   |   Tiskové zprávy
Zimu přijímáme spíš tak, že nám vlastně ani nic jiného nezbývá a těšíme se na jaro. A třeba vodní radovánky léta se odehrávají většinou v koupelně – hlavně k radosti dětí…

drogerie

Máme pro vás několik tipů:

Malá mořská víla

Koupelová koule Malá mořská víla s překvapením uvnitř vytvoří v mžiku zábavnou a barevnou koupel pro děti. V každé koupelové kouli se skrývá překvapení - 1 ze 6 sběratelských hraček.
Koupelová koule zaručuje jemné mytí a výživu pro citlivou dětskou pokožku a navíc krásně provoní koupel. S obsahem potravinářského barviva, nebarví pokožku, vlasy ani vanu. Dermatologicky testováno.

Dostupnost: drogerie dm, e-shop babybaby.cz

Zima na draka

Pěna do koupele Dráček s jablečnou vůní a hravým tvarem obsahuje speciálně navržené složení pro citlivou dětskou pokožku s pečujícími mandlovými proteiny. Obal lze navíc po vymytí použít jako maňáska. S obsahem potravinářského barviva nebarví pokožku, vlasy ani vanu.

Dostupnost: drogerie dm, e-shop babybaby.cz

Extra jemné mytí

Dětská mycí emulze extra jemná je určena ke každodennímu mytí dětské pokožky. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného kožního pláště. Emulze upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky a je 100 % bez mýdla a alkalických složek.
Obsahuje sacharidový tenzidový komplex, který zajišťuje velmi jemné mytí, podporuje ochranu pokožky před vysoušením a obsahuje alantoin pro zklidnění pokožky. Součástí složení je také změkčující skvalen, který dodává dětské pokožce potřebné lipidy.

Dostupnost: drogerie dm, Rossmann a Teta, hypermarkety Albert, Globus, Tesco, Makro, e-shop babybaby.cz

Extra jemná hydratace

Dětský krém extra jemný je určen pro extrémně suchou a citlivou pokožku, ideální právě do mrazivého a sychravého počasí. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Krém je vhodné používat na místa, kde nejvíce dochází k poškozování kůže (např. kolínka, krk). Lze rovněž použít na obličej, tělo i pokožku pod plenami.
Součástí složení jsou panthenol, alantoin, heřmánkový extrakt a hydratační a ochranný komplex, který zklidňuje a podporuje regeneraci podrážděné kůže. Snadno se nanáší a rychle se vstřebává.

Dostupnost: drogerie dm, Rossmann a Teta, hypermarkety Albert, Globus, Tesco, Makro, e-shop babybaby.cz

Budiž teplo!

MAM Termoobal je vhodný pro přepravu všech lahví MAM. Termoobal je vyroben z bavlny s izolační vložkou a uchová kapalinu (vodu, mléko…) horkou nebo studenou po celé hodiny. Díky praktickému zipu se snadno otevírá i zavírá. Díky variabilnímu popruhu se snadno připevní k tašce nebo kočárku.

Dostupnost: drogerie Teta, hypermarket Globus, e-shop babybaby.cz

Na doma i na cesty

MAM lžičky Feeding Spoons&Cover s ochranným krytem podporují vývoj dítěte a napomáhají tréninku hrubé a jemné motoriky.

Dítě se samostatnému jedení lžičkou učí ve 2 fázích s dlouhou lžičkou pro společné držení, která snadno dosáhne na dno hlubších skleniček, a krátká široká lžička navrženou pro malé dětské ruce. Špičky lžiček jsou navíc citlivé na teplo: mění barvu, když je pokrm příliš horký. A především na cesty oceníte ochranný kryt, který díky dvěma přihrádkám udržuje hygienicky oddělenou čistou a použitou lžičku.

Dostupnost: drogerie dm a Teta, hypermarkety Albert, Globus, Tesco, Makro a e-shop babybaby.cz

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci