Estetický institut – veškeré služby pod jednou střechou

2.1.2019 00:00   |   Tiskové zprávy
V nově postavené budově DRN na Národní třídě v Praze byl slavnostně otevřen jedinečný Aether Esthetic and Beauty Institute Prague.

estetický i

Estetický institut s velkým přesahem do medicíny osloví milovníky krásy, zdravého životního stylu, nejnovějších kosmetických procedur a zároveň náročné zákazníky, kteří chtějí šetřit čas a vyřešit veškeré své potřeby na jednom místě.

O institutu

Institut vsadil na strategii poskytování kompletního portfolia služeb. Pod jednou střechou mohou zákazníci (klienti) institutu využít:

  • služeb estetické a laserové medicíny, dermatologie, estetické dermatologie, kosmetiky a péče o pleť i celé tělo, gynekologie, flebologie, trichologie,
  • lázeňské, wellness a kosmetické služby,
  • poradenství lékařů v oboru fyzioterapie a výživy,
  • wellness programy pro turisty,
  • služby beauty segmentu - vlasových stylistů, manikúru, pedikúru a další.

Název institutu Aether pochází z řeckého slova, které představuje pátý element, ztělesnění prostoru a nebe. Aether kombinuje všechny čtyři mocné prvky přírody a upravuje je dotykem vědy.

To se odráží v přístupu institutu. Alfou a omegou institutu je symbióza krásy a zdraví.

Technické vybavení

Aether Institute využívá nejmodernějších přístrojů značky Lumenis, která je světovým lídrem v oblasti estetické medicíny. Lázeňské a wellness zařízení jsou z dílny předního německého výrobce Ghanieri Spa & Wellness.

Kosmetika a péče o pleť pracují s těmi nejlepšími kosmetickými přístroji jako jsou Hydrafacial™ a GeneO +, za pomoci kosmetických značek jako Valmont, Forlle'd, Thalion, Teoxane, Dibi Milano, CHI, Shu Uemura, Oribe a dalších.

Profesionální tým

Důležitou a nedílnou součástí je kvalifikovaný tým profesionálů.

„O pohodlí našich klientů se v nadstandardně zařízeném Aether Institute stará erudovaný 40tičlenný personál se zkušenostmi z odborných pracovišť. Prioritně dbáme na komplexní služby s individuálním přístupem, vynikající péčí a komplexními řešeními s důrazem na zdraví,“ říká majitelka institutu Aksana Lukanava (na snímku vpravo).

„Ideou podnikatelského záměru bylo uspokojit nejnáročnějšího klienta, který v dnešním uspěchaném světě potřebuje vyřešit vše na jednom místě. Hlavní ideou bylo vytvořit místo krásy a zdraví s profesionálním týmem odborníků,“ dodává majitelka

Vedoucím lékařského týmu a odborným garantem projektu je prof. MUDr. Jana Hercogová, CSc., MHA (na snímku vlevo), která pomáhá svým pacientům najít zdravé sebevědomí a dobrý pocit z vlastního těla.

„Aby mohla být pleť krásná, musí být zdravá. A aby byla zdravá pleť krásná, je třeba o ni pečovat,“ říká MUDr. Hercogová, přední česká kapacita v oblasti dermatovenerologie.

Za svoji odbornou praxi získala mnoho mezinárodních ocenění. Byla prezidentkou Evropské akademie dermatologie a venerologie i Evropské společnosti kosmetické a estetické dermatologie. Za dobu své odborné působnosti organizovala nespočet nejen českých, ale i mezinárodních kongresů a odborných setkání.

Členy lékařského týmu institutu jsou vedle profesorky Hercogové dále MUDr. Tatsiana Samarukava, mezinárodní konzultant a kouč, lékařka estetické medicíny a kosmetologie, MUDr. Elizabeth Adenubiová odbornice v oblasti dermatovenerologie a doc. MUDr. František Novák, PhD., uznávaný odborník oboru vnitřních nemocí se specializací na klinickou výživu a intenzivní metabolickou péči.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci