Perwoll Passion for Fashion následuje nejnovější módní trendy

6.12.2018 00:00   |   Tiskové zprávy
Odvážné geometrické vzory dominují v posledních módních trendech. Ve své limitované edicí pracích prostředků Perwoll Passion for Fashion 7.0 se proto Perwoll inspiroval právě jimi.

perwoll

Od roku 2012 vydává Perwoll každoročně svou oblíbenou limitovanou edici „Passion for Fashion“, která přináší ty nejnovější módní trendy. Sedmá limitovaná edice je k dispozici ve dvou variantách - Black & Fiber a Color & Fiber.

Tuto novinku rozhodně nepřehlédnete! Perwoll Black & Fiber Limited edition je k dostání v elegantní černé láhvi s modrými a černo-bílými geometrickými vzory s luxusním zlatým víčkem. Zatímco Perwoll Color & Fiber Limited edition bude zářit s okouzlujícím pestrým vícebarevným designem na jasně červené lahvi se zlatým víčkem.

Jedinečná receptura Perwoll renew Advanced Effect se postará o vaše oblíbené oblečení tak, že bude opět jako nové. Díky působení aktivních složek Perwoll pomáhá vyhlazovat roztřepená vlákna, čímž zachovává barvy zářivé i po několika praní.

Chcete se ve svém oblečení cítit výjimečně? Díky novince Silan Suprême Elégance je to možné. Nechte se zahalit kvalitní francouzskou vůní a zároveň si užívejte pocit okouzlující svěžesti.

Elegance, styl, luxus či výjimečnost – tak můžeme definovat nový Silan Suprême Elégance. Jeho krémové složení, obohacené o milion zjemňujících částeček, bude o vaše oblečení pečovat s mimořádnou jemností a zanechá vaše prádlo neodolatelně měkké.

Stejně jako celé portfolio aviváží Silan Suprême, je i tato novinka inspirována kvalitními francouzskými parfémy, které dodají vašemu oblečení svůdné aroma. Vůně se otevírá šťavnatými ovocnými tóny a její srdce v sobě kombinuje luxusní květinové tóny obohacené o neodolatelné tóny kokosu a mandlového květu.

Dlouhotrvající základ vůně je tvořen ze vzácných dřevin, hřejivé vanilky, sladké fazole tonka a odvážné pačule.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci