Zdeněk Pohlreich v Kauflandu Vypich

26.11.2018 00:00   |   Tiskové zprávy
Kaufland na pražském Vypichu zve všechny kuchařky, kuchaře i kuchtíky na autogramiáda nové knihy českého šéfkuchaře a gastronoma Zdeňka Pohlreicha Fresh kuchyně.

Kaufland

Na setkání s „televizním šéfem“  můžete přijít v pátek 7. prosince od 15 do 17 hodin. Prodejnu najdete na adrese Bělohorská 2428/205, 169 00 Praha 6-Břevnov.

Knihu Fresh kuchyně nechme představit samotného autora:

Čerstvost a lehkost se stávají tématem dnešní doby zcela jednoznačně a časy, kdy kolečko rajčete spolu se zvadlým salátem bylo jedinou čerstvou věcí na talíři, upadnou už brzy v zapomnění. Být fresh bude prostě novou kulturou, to je jistá věc.

Chtěli jsme, aby tahle kniha občerstvila váš repertoár a dala vaší kuchyni víc života a dobrých nápadů. Vašemu jídlu sex-appeal, kyslík, energii a pestrost. Není to jen soubor receptů, je to koncept, který vám může značně vylepšit život.

Za názvem se skrývá dvojsmysl, na jedné straně vyjadřuje absolutní kvalitu produktů, se kterými pracujeme, ale také svěží mysl, kterou je podstatné si udržet mezi ušima. Přesně tam, kde mohou čerstvé myšlenky získat tvar a prostor.

Z čerstvosti jsme si u téhle knihy udělali mantru. Jsem totiž přesvědčen, že když je fresh jídlo, tak budete fresh i vy, píše Zdeněk Pohlreich.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci