Prozařte na Vánoce svoji domácnost – ČISTOTOU!

13.11.2018 00:00   |   Komerční články
Doba adventu a Vánoce se blíží a s ní, vedle všech povinností a zařizování, i jakási nepsaná tradice předvánočního úklidu.

Druchema

Dodejte své domácnosti dokonalou atmosféru Vánoc a slavnostního času nejen za pomoci výzdoby, ale třeba i vůně, čistoty a dokonale lesklé a prozářené kuchyně či nádobí.

V blížící se době hodování přijde úklid maximálně vhod, abyste pak svoji pozornost mohli věnovat už jen třeba aktuálně zašpiněnému nádobí, a ne kompletnímu úklidu místnosti.

Navíc se dnes už při pojmu vánoční úklid nemusíte hroutit! Vše lze totiž zvládnout snad, rychle, komfortně a jen s minimálním vynaloženým úsilím. Usnadněte si úklid například za pomoci čisticích přípravků Mefisto od Druchemy.

Ty si totiž poradí s veškerým úklid a vy se hlavně vyhnete nepříjemnému drhnutí, promáčeným prstům a tepu, jako byste právě vyběhli minimálně schody do třetího patra.

Co je MEFISTO?

Mefisto jsou speciální čistící přípravky určené pro péči o domácnost, které si umí poradit s odstraňováním mastných a připečených nečistot.

A to z nerezových, smaltovaných nebo glazovaných povrchů, jako jsou sporáky, trouby, grily, nádobí a obklady – tedy prakticky se vším, co v domácnosti nalezneme.

Namátkou vybíráme za vás…

Kompletní přehled čisticích přípravků Mefisto najdete na druchema.cz a vybírat je skutečně z čeho.

Vhod přijde třeba čisticí a lešticí prostředek KERA MEFISTO v 300 ml balení, který snadno vyčistí povrch sklokeramických desek od všech připečenin, mastnot a nečistot.

Na povrchu desky zároveň zanechává tenký film snižující ulpívání nových nečistot a usnadňující další čištění.

V portfoliu Mefisto nalezneme také jemně abrazivní prášek na mytí a čistění nádobí nebo vysoce účinný mycí, čisticí a odmašťovací prostředek v podobě gelu na nádobí, který navíc obsahuje látky příznivě působící na pokožku rukou.

Mefisto zahrnuje ale také speciální přípravky, které umí odstraňovat saze a jiné nečistoty ze skel krbů nebo krbových kamen či speciální přípravky na podlahy a také univerzální čistící prostředky, které využijete v celé domácnosti.

S pomocníky Mefisto budete mít vždy záruku maximální čistoty!

Více na druchema.czTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci