Vybavte se na zimu s novou kolekcí Relax

5.11.2018 00:00   |   Komerční články
I při krásném podzimu s nadprůměrnými teplotami nesmíme zapomínat, že zima umí překvapit a i v tomto případě platí „Štěstí přeje připraveným“. Česká značka Relax připravená je!

relax

V těchto dnech uvádí na trh novou kolekci, ve které najdeme tradičně zimní čepice, lyžařské brýle a helmy, rukavice a nově i chrániče páteře.

„Při vývoji letošní kolekce jsme se ještě více zaměřili na zvyšování bezpečí a komfortu. Nekompromisně testujeme nové technologie v extrémních podmínkách a ve spolupráci s předními výrobci je využíváme v nových modelech,“ říká Simon Friedrich, produktový manažer značky Relax.

Novou kategorií v portfolii značky RELAX jsou chrániče páteře, která tímto rozšířila nabídku bezpečnostních produktů.

Chránič SPEEDMASTER je integrovaný do komfortní praktické vesty a měkce kopíruje tvar těla. Při nárazu však díky unikátnímu materiálu 3D SHOCK PROTECTION okamžitě ztuhne a absorbuje nárazovou energii srovnatelně se skořepinovým chráničem páteře.

Masivní ventilační kanály AIR STREAM zajišťují dobré odvětrávání i při vysoké intenzitě pohybu.

V portfoliu firmy i nadále naleznete velký výběr lyžařských helem, jak pro dospělé tak i pro děti.

Aby byla výbava kompletní, nesmí vám chybět lyžařské brýle. Novým trendem je bezrámová konstrukce vyznačující se lehkostí a širokým zorným úhlem umožňujícím maximální periferní vidění.
Použitím inovativního magnetického systému výměny zorníků je u vybraných modelů výměna otázkou několika sekund.

Ve chvílích volna vás zahřeje kolekce zimních čepic, která je pro letošní sezónu velmi pestrá, a to jak ve výběru materiálů, barev, vzorů, ale i stylů. Zákazník tak nemusí dělat žádné kompromisy mezi komfortem a praktickou stránkou.

Kvalitní materiály z Itálie a Německa, jako je klasická přírodní vlna nebo Merino vlna, jsou zárukou výborných termo-izolačních vlastností.

Velice příjemně se nosí čepice z jemného polyakrylu nebo polyamidu, na kterých vyniknou kvalitní doplňky, jako jsou křišťálové Swarovski kamínky, kožešinové bambule nebo lesklá lurexová vlákna.

Dětské a junior modely jsou často kopií oblíbených dospěláckých čepic a vychází tak vstříc zálibě dětí podobat se rodičům.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci