ALO diamonds podává The Last Supper

1.11.2018 00:00   |   Komerční články
Výjimečná, velkolepá, dynamická, hravá. Nechte se svést novou podzimní kolekcí ALO diamonds inspirovanou fascinujícím barokem.

ALO diamods

Přijměte pozvání k velkolepé slavnostní barokní tabuli. Podáváme hostinu o několika diamantových chodech, které pro vás připravili nejlepší pražští klenotníci. Vychutnejte si poslední večeři s honosnými šperky ALO diamonds.

Neotálejte, prostíráme klenoty tak lákavé, že se na stole příliš dlouho neohřejí. Představujeme vám exkluzivní putovní podzimní kolekci The Last Supper.

Nová kolekce odhaluje podzimní symfonii hřejivých barev. Její tvary evokují hojnost, dynamiku i hravost. Navozuje sváteční atmosféru červenými a zelenými tóny. Okouzluje jiskřivými bílými odlesky, jako když krajinu políbí první sníh.

Prohlédněte si vytříbené menu plné diamantů, barevných drahokamů a dokonale propracovaného zlata.

Klenoty jsou jako stvořené nejen pro nadcházející slavnostní příležitosti-oslavy vánočních svátků, nového roku i nadcházející plesovou sezónu. Mimořádné události si zaslouží jedinečné šperky, které v sobě zachytí výjimečnost okamžiku.

Baroko si vybírá ty nejpůsobivější momenty z každého příběhu a stejně tak působí i naše šperky, které v sobě uchovávají ty nejkrásnější prožitky. Klenoty ALO diamonds s vámi setrvají jako věčná vzpomínka vašich důležitých a radostných životních událostí.

Inspirace

Stejně jako celý barokní styl i kolekce The Last Supper odvážně ohromuje a fascinuje. Je stvořena z velkolepých, bohatě zdobených siluet, svádí rafinovanou hrou světla v podobě diamantových odlesků i okázalostí použitých materiálů.

ALO diamonds si hraje s netradičními tvary a exkluzivně představuje méně obvyklé fantazijní typy brusů. Zasazuje do svých klenotů zaoblené kabošony a drahokamy broušené do oválu.

V kolekci najdete hřejivé tóny vzácných drahých kamenů ve výrazných kompozicích, které vás okouzlí na první pohled.

ALO diamonds je přední české klenotnictví s diamantovými šperky a nejširší maloobchodní sítí v Česku a na Slovensku. Oslnivé klenoty s diamanty a barevnými drahokamy jsou vyráběny v jednom z největších kreativních ateliérů ve střední Evropě již od roku 1995.

Jako první klenotnická společnost v Česku i na Slovensku začala v roce 1997 obchodovat na burzách v Antverpách, Hongkongu a Izraeli. ALO diamonds má v současné době šest luxusních butiků v České republice a čtyři na Slovensku.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci