Nechte se hýčkat u Prince! Třeba čokoládou a vanilkou

29.10.2018 00:00   |   Komerční články
Podzimní a zimní dny nemusejí být jen šedé, zachmuřené a nehostinné. Můžete si je prozářit v masážním salonu Prince of Wellness, kde se dostane vašemu tělu luxusní péče o tělo jako princům a princeznám.

salon

Spěch, sedavý způsob zaměstnání, stres a nedostatek pohybu mají za následek také špatné držení těla, únavu a bolesti zad. Jednou z cest, jak se těchto problémů zbavit je kvalitní masáž.

V Praze je velké množství exotických masážních salonů, ale právě Prince of Wellness je inspirovaný prastarými civilizacemi, ve kterých se snoubí nadčasové metody a duchovní tradice celého světa s jemnými technologiemi, a nabízí tak péči jako stvořenou pro moderní životní styl.

Vybrat si můžete ze speciálních masáží např. hubnoucích, lymfatických, masáží zad či chodidel. I nastávající maminky si přijdou na své a mohou si odpočinout během těhotenské masáže.

K procedurám se používají vzácné přírodní oleje, ajurvédské elixíry, nebo třeba i teplá čokoláda. Samozřejmostí je, že oleje jsou z čistě esenciálních směsí a šetrné i k té nejcitlivější pokožce.

Salónu vládne Prince V. Allum, masér fyzioterapeut s 20letou praxí, kterou získal na Mauriciu, v Indii a Japonsku. Umí vytvořit masážní rituál přímo na míru! Například při královské masáži si dokonale odpočinete a po 90 minutách odcházíte nabiti novou energií.

Pokud zavítáte do salonu Prince of Wellness od 5. listopadu 2018, budete si moci vychutnat zimní novinku, hřejivou specialitu do studeného počasí – Winter coctail. Zahrnuje masáž obličeje teplou čokoládou a masáž těla uvolňujícím teplým olejem s esencí vanilky.

Můžete tedy vyzkoušet buď čokoládovo-vanilkový koktejl, nebo si vybrat jen jednu masáž. Záleží, na co máte zrovna chuť. A nemusíte do salonu jít jen vy sami, procedura totiž může být inspirací na vhodný vánoční dárek pro přátele a nejbližší.

Více na princeofwellness.czTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci