Lékárny DR.MAX: Ochrana proti modrému světlu

24.9.2018 00:00   |   Tiskové zprávy
Lékárny DR.MAX představují novinku: kompletní řadu produktů péče o pleť URIAGE AGE PROTECT, založenou na patentovaném principu ochrany proti negativnímu vlivu modrého světla.

Uriage

Systém využívá účinků retinolu, kyseliny hyaluronové a rostlinných výtažků, omezuje působení vnějších škodlivých faktorů a úspěšně pomáhá bojovat proti známkám stárnutí pleti.

Zajistí zpevnění pokožky (až o 78 % *), zmenší viditelnost vrásek a pigmentových skvrn (až o 71 %) a snižuje vliv nežádoucích vnějších faktorů (až o 96 %).

V průměru trávíme 6 hodin denně před obrazovkou nebo monitorem. Tím se modré světlo stává jedním z hlavních vnějších faktorů zodpovědných za stárnutí pokožky. Uriage a jeho řada AGE PROTECT představuje ochranu proti modrému světlu.

Značka Uriage

Pramen termální vody Uriage z francouzských Alp je známý již 75 let. Vyvěrá přímo v srdci lázeňského městečka Uriage-les-Bains. Své regenerační účinky má díky jedinečnému obsahu minerálů a stopových prvků.

Unikátní složení vody termálního pramene Uriage vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Sílu aktivních vlastností termální vody dokáží dermatologické laboratoře Uriage přenést i do kosmetických produktů, které se tak vyznačují čistotou a vysokou účinností.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci