Kolekce TOMS podzim-zima 2018 vyzývá k objevování!

9.10.2018 00:00   |   Komerční články
Kolekce TOMS FW18, inspirovaná cestou ze severní Kalifornie až do Patagonie po panamerické dálnici v půjčeném Land Cruiseru z roku 1964, přináší nové siluety bot, do kterých se otiskly ikonické detaily z navštívených míst.

TOMS

Kolekce začíná od širokého porfolia tradičních alpargatas s názvem The Venice Collection, která vzdává hold stejnojmenné losangeleské čtvrti, kde je značka TOMS doma. Pokračuje novou Topanga kolekcí tenisek, ve které naleznete to pravé retro 70. let.


TOMS MULES

Blýsknout se pak můžete v populárních mules, které oslavují podzim třpytivými tóny ocelové nebo jemně fialové. Favoritem mezi novinkami jsou ale TOMS Esme, kožené kotníkové boty na masivním podpatku, které jsou k dispozici jak ve vždy aktuální černé, tak i temně zelené, červené, béžové nebo bílé s aztéckými detaily.


TOMS RIO

Na cesty i běžné nošení po celou sezonu pak oceníte některý z modelů Rio nebo Paxton, který se nabízí třeba ve variantě z nepromokavého canvasu a nemusíte se tak vzdávat pohodlí letních slip-onů ani v podzimním sychravém počasí.

TOMS není třeba sundávat ani v zimě. Voděodolné Alpine nebo Vista s gumovou podrážkou vás zahřejí i v mrazivých dnech. Plnohodnotné zimní boty s vodotěsnou konstrukcí jsou pak černé TOMS Summit z limitované prázdninové edice.

Univerzální zimní boty ještě nebyly stylovější.

urbanlux.czTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci