Život (a léto) chutná lépe v barvách!

21.6.2018 00:00   |   Komerční články
Pro vinařské impérium Veuve Clicquot je barva zdrojem neomezené kreativity, inspirace a odvahy. Zároveň je zásadním dědictvím, které značka integruje do všech svých aktivit.

Colorama

Jinak tomu nemůže být ani v případě letní edice Colorama. Dvě kultovní barvy – sluneční žlutá a rosé – si tak v kombinaci s nezaměnitelnou chutí ikonického šampaňského definitivně podmaní všechny vaše smysly. Nechte se osvěžit barvami – neboť život (a léto) chutnají lépe v barvách!

Letní edice Veuve Clicquot Colorama je zhmotněním vize Madame Clicquot, která se už před 200 lety nechala slyšet: „Naše vína musí být lichotivé chuťově i na pohled.“ Tohoto kréda se ve Veuve Clicquot drží dodnes. Rozhodnout se, který kousek z této zdařilé letní edice je ten "nej" je prostě nemožné. Posuďte sami.

Clicquot GOUACHE

Jednou z inspirací při navrhování edice Colorama byla i malířská technika kvaš (fr. Le gouache). Nachází se na pomezí akvarelu a tempery, přičemž z každého si bere to nejlepší.

Kovový box Clicquot Gouache ve tvaru tuby na barvu je tak vlastně poctou této originální malířské technice.

Důvod je jednoduchý, vinaři Veuve Clicquot míchají každý rok na své "paletě" z jedinečné sbírky více než 400 rezervních vín šampaňské se stejnou vášní a precizností, s jakou jen umělci dokážou míchat barvy!

Box Clicquot Gouache dokáže udržovat láhev chladnou až dvě hodiny. Balení obsahuje jednu 75 cl láhev Yellow Label nebo Rosé.

Clicquot ANNIVERSARY BUCKET CAKE

V roce 2018 slaví ikonické scelované růžové šampaňské Veuve Clicquot své 200. narozeniny a oslava nejzásadnějšího objevu Madame Clicquot se rozhodně nemůže obejít bez dortu.

Stejný tvar má tedy i speciální narozeninový box Clicquot Anniversary Bucket Cake, který v sobě skrývá 75 cl láhev rosé.

Využít se dá jako chladící nádoba na led a chcete-li jej věnovat, osobní vzkaz můžete zvěčnit na nálepky, které jsou součástí balení.

Clicquot MAGNETIC MESSAGE

Věděli jste, že vinaři ve Veuve Clicquot používají tužku na zapisování svých poznámek o každém víně ještě předtím, než přistoupí ke všem důležitým procesům scelování? Nechte se inspirovat a napište svou vlastní zprávu s důležitým poselstvím!

Uvnitř dárkového balení Clicquot Magnetic Message najdete hravý magnet ve tvaru tužky, čekající jen na vaši zprávu. S

tačí na magnet zprávu napsat a připnout ji na ledničku, v níž se už chladí 75cl láhev Yellow Label nebo Rosé.

Colorama MAGNUM BOX

V pojetí Veuve Clicquot barva vystihuje odvahu. Smělá a nepřehlédnutelná je i žlutá na dárkové krabici Colorama Magnum.

Udělejte ještě jeden krok vpřed a doplňte ji osobním vzkazem na samolepce, kterou najdete uvnitř dřevěné krabice se 150 cl lahví Yellow Label.

DO RICH YOURSELF BOX

Colorama je i vyjádřením tvořivosti. Projevte se pomocí originálního setu Do Rich Yourself. Je inspirovaný počátky šampaňského, kdy byla vína míchaná pro větší sladkost a byla označována jako "RICH" (na titulním snímku).

Balení ve tvaru zásobníku na led obsahuje 75 cl láhev Veuve Clicquot Rich, dvě sklenice a formu na ledové kostky. Garantujeme, že tento set pro vás bude neodolatelnou příležitostí k vytvoření vlastního Rich koktejlu přímo u vás doma.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci