Zatočte s letními potížemi!

14.7.2018 00:00   |   Komerční články
Léto je v plném proudu a většina z nás si užívá zaslouženého volna a odpočinku. Nenechte si ho znepříjemnit problémy které se mohou – zvláště v létě – objevit jedna dvě.

Joalis

Poradíme vám, jak sám sobě pomoci a které přírodní přípravky je dobré mít po ruce.

1. Průjem

Trávicí těžkosti nás mohou zaskočit zcela nepřipravené. Nevyhýbají se aktivně žijícím lidem, dětem ani seniorům. Nejčastěji bývají na vině strava a pití kontaminované bakteriemi, ale také koupání ve znečištěné vodě, změna prostředí nebo stres.

Jak z toho ven:

Nezapomínejte na dostatečný příjem tekutin, ideálně čisté vody nebo minerálky. Pijte po malých doušcích, případně podávejte tekutinu po lžičkách. Použít můžete také živočišné uhlí a další volně prodejné léky, které pomáhají průjem potlačit. Z detoxikačních přípravků vyzkoušejte Joalis Nobac a Calon.

2. Infekce močových cest

Klimatizace, dlouhé koupání ve studené vodě, nedostatečné převlékání mokrých plavek i rychlé změny počasí – to vše může vyústit v pořádný malér. K typickým příznakům patří řezání a pálení při močení, časté nutkání na močení, tmavě zbarvená moč, neschopnost se domočit, zvýšená teplota.

Jak z toho ven:

Ihned zvyšte příjem tekutin, pijte čistou vodu i bylinné čaje k tomu určené. Zobejte brusinky a vezměte si i přípravek s obsahem brusinek (desinfikují močové ústrojí). Za žádnou cenu nepijte alkohol a raději co nejdřív vyhledejte lékaře. Špatně zaléčený zánět močového měchýře má tendenci sklouznout do chronické fáze. Z detoxikačních přípravků mějte po ruce Joalis UrHerb.

3. Otoky končetin

V letních horkách mohou tyto potíže potrápit i jedince, kteří jinak otoky nikdy netrpí.

Jak z toho ven:

Jestliže cítíte, že jsou vaše nohy těžké, sotva si nazujete boty a můžete cítit nepříjemné vnitřní pálení, sáhněte po chladivých gelech, které pomáhají zvyšovat cirkulaci krve, podporují funkci lymfy a roztahují cévy. Tyto služby prokazují zejména kafr, extrakt z kaštanu a chilli papriček a další. Namažte si nohy a podložte je polštáři, případně opřete o zeď. Tak jim ulevíte nejlépe. O lymfatický systém se stará Joalis Lymfatis.

4. Letní chřipka

Zasáhne nás vždy v tu nejnevhodnější chvíli – na dovolené, těsně před ní, v těch největších vedrech… K typickým projevům patří horečka, celková schvácenost, bolest hlavy, kloubů a celého těla. Obvykle do několika dnů odezní, pokud je její nástup příliš prudký, je nutné vyhledat lékaře.

Jak z toho ven:

Klid na lůžku, dosatek tekutin, vitaminy a žádné slunění, to je samozřejmost. Na pomoc si pozvěte přírodní produkty Joalis Antivex, Joalis Nobac a preventivně užívejte vitaminy a minerály VItavite, Vitatone a Minemax.

•••

Užijte si dovolenou přesně tak, jak ji máte rádi, a buďte na sebe opatrní! Přibližně čtvrt až půl roku před plánovanou dovolenou můžete kontaktovat některého z detoxikačních terapeutů, kteří odhalí, kde přesně se ve vašem organismu nadměrně ukládají toxiny a pomohou vám je z těla vyloučit – aby imunita fungovala, jak má!

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci