Silan Perfume Pearls provoní oblečení až na 20 týdnů

25.5.2018 00:00   |   Tiskové zprávy
Parfémy pro oblečení ve formě perliček jsou posledním trendem v praní, který uchvátil domácnosti po celém světě.

Silan

Získáte silnější vůni, ošetříte všechny druhy prádla včetně funkčních textilií a prádlo můžete následně sušit v sušičce. S novou řadou parfému na prádlo Silan Perfume Pearls budete mít senzační zážitek z vůně, který přetrvá po dobu až 20 týdnů. Díky technologii Micro-Pearls se vůně uvolňuje při každém pohybu.

Pro dlouhodobou a intenzivní vůni jednoduše nasypte Silan Perfume Pearls do bubnu pračky a vyperte jako obvykle. Je vhodný pro všechny teploty praní a barvy tkanin. Pak už jen stačí jeden dotek a vaše čerstvě vyprané a vysušené prádlo uvolní drobné perličky Silan Perfume a vy ucítíte nádhernou vůni Silanu.

Nový Silan Perfume Pearls je k dispozici ve třech variantách:

  1. Silan Perfume Pearls Magic Affair - Dopřejte si výraznou a luxusní vůni, která se otevírá tóny italské švestky, šafránu a irisu. Srdce vůně je kombinací tónů bulharské růže, jasmínu a kosatce. Na závěr se odhalí vůně vetiveru a papyrusového dřeva.
  2. Silan Perfume Pearls Fresh Joy - Vůně inspirovaná ryzí ženskostí a francouzskými parfémy zaujme tóny grapefruitu a lístků verbeny. Následuje květinová kombinace pivoněk a konvalinek. Základ vůně je tvořen růží, jantarem a vzácnými dře vinami.
  3. Silan Perfume Pearls Blooming Fantasy - Nechte se svést intenzivní vůní s tóny čerstvé limetky, jablka a meruňky. Květinové srdce vůně tvoří orchidej, růže, jasmín a iris. Na závěr se rozevřou tóny santalového dřeva, pižma a svěžího kokosu.

Opojná nová řada Silanu, uznána spotřebiteli jako expert na vůni, je k dispozici v maloobchodním prodeji v elegantních lahvích ve velikosti 170g a 260g.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci