Příběh bez konce je pro ženy, které se odlišují

22.4.2018 00:00   |   Komerční články
Česká klenotnická značka ALOve představuje nové kolekce pro jaro/léto 2018.

klenoty

V šesti kolekcích najdete originální šperky plné energie a lásky, po kterých touží nejedna žena.

Příběh bez konce/Endless Story

Odhalte svou rebelskou duši a probuďte kreativní stránku vaší osobnosti. Nebojte se spojovat a vrstvit šperky různých motivů a barev. Právě pro ženy, které se chtějí odlišit od ostatních, jsme vytvořili originální kolekci Příběh bez konce.

Náhrdelníky, prstýnky a náušnice z bílého, žlutého nebo růžového zlata s motivy motýlka, srdíčka, mašličky, křížku, kolečka a slzy posázené brilianty dokonale splynou s vaším stylem – ať už jste rebelka nebo zarytá romantička.

Nemůžete si vybrat, který šperk se k vám hodí? Nevadí! Odvažte se a kombinujte. Méně není vždy více.

Zvířátka/Origami Limited Edition 

Skládali jste jako malí z papíru zvířátka, kytičky nebo třeba lodičky? Určitě ano, to totiž dělalo snad každé malé dítě. Právě proto se tato jedinečná skládací technika pocházející z japonského kreativního řemesla stala inspirací pro naši novou kolekci Origami Limited Edition.

Ručně vyráběné šperky ALOve z bílého, žlutého nebo růžového zlata se stanou vaším oblíbeným doplňkem a přitáhnou pozornost každého, kdo výjimečný šperk spatří. Kolekce se skládá z několika motivů, jako je pes, lama, medvěd a liška a každý z těchto přívěsků se vyrábí v lesklé nebo matné verzi.

Každé zvíře má své vlastnosti a symbolický význam. Objevte to své, které je spjaté s vaší duší a noste ho s hrdostí.

Klíčky/Keys  

Šperky s klíčem jsou odjakživa populárním dárkem pro všechny věkové kategorie a příležitosti. Tento symbol s sebou nese určitý druh magie. Věří se, že má moc odhalovat nepoznané.

Je to také symbol štěstí, který svého nositele chrání, podporuje jeho intelekt, otevírá bránu novému poznání a přitahuje veškeré bohatství.

Náhrdelníky ALOve ze žlutého zlata s přívěskem klíče posetým brilianty nebo barevnými drahými kameny v sobě navíc skrývají láskyplné poselství, kterým své milované osobě můžete říci: „Dávám ti klíč ke svému srdci.“

Ukažte jí, že ona je ta vaše vyvolená.

Jarní barevná inspirace

Už od nepaměti lidé věřili v sílu drahých kamenů, které v sobě skrývají speciální energii. Víte, že ke každému měsíci patří unikátní barevný drahý kámen? Noste svůj kámen narození a buďte v harmonii s vesmírem a sebou samými.

Náušnice, prsteny a náhrdelníky z bílého, žlutého nebo růžového zlata s barevným drahým kamenem, jako je safír, citrín, rubín, smaragd, topaz, ametyst a olivín, podtrženým leskem briliantu, jsou nejen dokonalým módním doplňkem, ale i skvělou investicí.

Perly 

Perly jsou na vzestupu a největším trendem roku 2018. Jste na jejich kouzlo připraveni? Pokud ne, naše jedinečná kolekce vás přesvědčí o opaku.

Perlové a perleťové šperky ALOve jsou nadčasové, luxusní a elegantní klenoty, které by neměly chybět ve šperkovnici žádné milovnice módních doplňků.

Kolekce obsahuje náhrdelníky, prsteny, náušnice a náramky z bílého, žlutého nebo růžového zlata, kterému dominují vzácné mořské, sladkovodní perly či perleť.

Zásnubní a snubní prsteny

Láska je ten nejhlubší cit, který si zaslouží ten nejluxusnější kámen, jakým je drahocenný briliant.

Požádejte svou lásku o ruku s výjimečným zásnubním prstýnkem, který ji dojme k slzám a s radostí vám odpoví „ANO“. V nabídce je žluté, bílé nebo růžové zlato s brilianty různých velikostí. Úprava velikosti na míru je samozřejmostí.

Zpečeťte svou lásku s kolekcí Stvořená s láskou, která nabízí snubní prsteny z bílého, žlutého nebo růžového zlata s diamanty různých velikostí dle vašeho výběru.

Každý z těchto prstenů se vyrábí na zakázku a fantazii se meze nekladou. Kromě velikosti prstene a kamene můžete vybírat i jednotlivé barvy či jejich kombinaci. Na výběr je čtyřicet osm jednobarevných a devět dvoubarevných typů prstenů.

Každý z nich je tak unikátním kouskem, který ztvrdí vaše pouto. Až vyberete ten správný prsten, můžete si na něj nechat vygravírovat své iniciály či datum, které navždy budou tou nejkrásnější vzpomínkou.

re


LÁZNĚ MŠENÉ ZVOU
DO DĚTSKÉHO POKOJÍČKU

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci