První pojištění psů a koček vstupuje na trh

28.3.2018 00:00   |   Tiskové zprávy
Na tuzemském trhu začíná fungovat nové všeobecné pojištění psů a koček pod názvem PetExpert.

pojištění pro psy a kočky

Tato novinka se od tradičních pojistných produktů liší svou transparentností, jednoduchým řešením pojistných událostí a minimální administrativní zátěží pro majitele domácích mazlíčků i pro veterináře.

Milovníci psů a koček našli způsob, jak zajistit pro nemocné, nebo zraněné domácí miláčky tu nejlepší možnou veterinární péči.

„Chyběl tady produkt, který by majiteli domácího mazlíčka pomohl těžkou situaci ustát co nejvíce v klidu. Proto se tým zakladatelů projektu PetExpert rozhodl spojit své znalosti a zkušenosti ze zvířecího světa, ze světa pojišťovnictví a vývoje softwaru a dohodl pojistné krytí u ČSOB Pojišťovny,“ říká MVDr. Kristína Škubalová, členka manažerského týmu PetExpert.

„Díky našim službám může být majitel klidný, že jeho pejsek či kočička dostanou vždy tu nejlepší péči a léčbu. Nepřekvapí jej přitom neočekávané výdaje,“ dodává.

Všeobecné zvířecí pojištění PetExpert využívá vlastní digitální platformu (aplikaci). K té jsou připojeni smluvní veterináři. Pomocí ní veterinář rychle a jednoduše vybaví všechny náležitosti, získá autorizaci pro pojistné plnění a proplacení nákladů.

Veterinář může využít nejvhodnější léčebné postupy bez toho, že by byl limitován aktuálními finančními možnostmi majitele domácího mazlíčka.

Sjednat pojištění lze on-line, nebo na terminálech během návštěvy vybraných veterinárních ordinací smluvních partnerů. Celá akce přitom nezabere více jak pět minut.

Členové týmu osobně poskytují zákaznickou péči, své klienty nesvěřují do rukou prostředníků. PetExpert chce být jistotou pro majitele mazlíčků, že při nenadálých situacích bude o jejich čtyřnohého kamaráda dobře a kvalifikovaně postaráno.

r


LÁZNĚ MŠENÉ ZVOU
DO DĚTSKÉHO POKOJÍČKU

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci