Úklid bez kabelů, bez zásuvek, bez hranic

24.2.2018 00:00   |   Tiskové zprávy
Byť je elektrická energie všude dostupná, připojení k ní vás jistým způsobem omezuje. Uklidit zahradu, umýt okna, vytřít podlahy, zbavit dům i jeho okolí špíny a nečistot. Na takové úkoly je potřeba mít v blízkosti zdroj energie, nebo ne? Kärcher, přední specialista v oblasti čisticí techniky, přináší volnost při úklidu.

Karcher

Nemusíte se tahat s kabelem do schodů při vysávání, úklid zahrady můžete provádět i v  těch nejvzdálenějších koutech, není potřeba hledat zásuvku při mytí zahradního nábytku, nebo při čištění květníků na balkóně. Nyní můžete být nezávislí na zdroji energie.

Kärcher v roce 2018 rozšíří své portfolio nezdolných bojovníků za čistotu o další kousky. Hitem bude vše bezdrátové! Volný pohyb, dlouhá výdrž baterie, dokonalý výsledek.

Mytí oken

Špinavá okna, zrcadla či skleněná dvířka od sprchového koutu. Zaprášené skleněné vitríny, deska stolu, skleněné police. S tím vším si poradí aku stěrka.

Kärcher jako první vynalezl bateriový okenní čistič. Letos slaví desáté výročí od jeho uvedení na trh. Při této příležitosti vytvořil speciální jubilejní edici aku stěrky Kärcher WV 2 Premium 10 Years Edition v elegantní černé barvě se žlutými a stříbrnými prvky. S její pomocí umyjete okna až třikrát rychleji, než jak jste byli doposud zvyklí.

Definitivně tak můžete skoncovat s dosavadním ručním mytím oken. Díky funkci elektrického odsávání ušetříte spoustu času a n&aacu te;mahy a už nikdy se nebudete muset obtěžovat s nepříjemným utíráním odkapávající vody a dodatečným leštěním mytých ploch.

Předností aku stěrky je i její široké spektrum využití. S okenním vysavačem, jak ji lze také nazvat, hravě vyčistíte nejen okna, ale i všechny hladké povrchy jako jsou dlaždice, zrcadla, obkladačky, skleněné stoly nebo sprchové kabiny. Díky dodatečné úzké sací hubici dosáhnete bez námahy i na menší nebo těžko dostupná místa, například špaletová okna.

Tato limitovaná edice nabízí pracovní dobu baterie 35 minut, tedy o 40 % delší než u běžného čističe oken Kärcher WV 2 Premium. Na jedno nabití tak zvládne u mýt až 105 m2, což odpovídá zhruba 35 oknům běžných rozměrů. Stav baterie můžete kontrolovat pomocí LED kontrolky, která vás informuje o tom, kdy je čistič oken nutno nabít. Potěší vás i jeho nízká hlučnost a hmotnost pouhých 0,6 kg.

Vyluxovat celý byt bez použití zásuvky

Už žádný překážející kabel ani tahání přístroje za sebou. Bezkabelový vysavač Kärcher VC 5 Cordless s lithium-iontovou baterií zabezpečuje neomezený pohyb a optimální komfort při vysávání. Na jedno nabití baterie vydrží až 60 minut v provozu, což je dostačující pro úklid celého bytu.

Teleskopický systém umožňuje variabilitu v nastavení optimální délky trubice, se kterou ušetříte spoustu místa v domácnosti. Pouhým stisknutím jediného tlačítka přístroj zmenšíte na velikost odpovídající rozměrům ručního vysavače. Vejde se dokonce i do šuplíku. Bez potíží se s ním dostanete i do úzkých a těžko přístupných míst a pohodlně vysajete také čalouněný nábytek. A i přes své malé rozměry má velmi vysoký výkon a mimořádně účinný motor s d louhou životností.

Pohodlí přináší také inovativní bezsáčkový filtrační systém s odnímatelnou filtrační kazetou. Odpadá tak výměna a dokupování filtračních sáčků. Vyjmete kazetu a vysypete ji. Integrované čištění filtru se postará o jeho rychlé a jednoduché vyprazdňování.

Nepřekonatelná je i výkonná podlahová hubice se speciálním tvarem paty a flexibilním kloubem pro vynikající výsledky vysávání, optimální zajíždění pod nábytek a manévrování. Díky gumovým lištám nezůstávají na hubici zachycené vlasy.

r


LÁZNĚ MŠENÉ ZVOU
DO DĚTSKÉHO POKOJÍČKU

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci