Fjällräven přináší modernizovanou koleci Greenland

21.2.2018 00:00   |   Tiskové zprávy
V období jaro/léto 2018 se Fjallraven opět nechává inspirovat svou minulostí. Na oslavu kulatého výročí kultovní Greenland Jacket uvádí tato outdoorová značka na trh modernizovanou kolekci Greenland.

greenland

Upravila již existující oděvy a zároveň uvedla mnoho nových produktů s přízviskem Greenland, mezi nimi zejména bundu Greenland, která je na trhu již půl století, stejně jako dlouho očekávanou bundu Greenland Eco-Shell
a Greenland Kanken.

Původní bunda Greenland, vytvořená po skandinávské expedici do Grónska, byla outdoorová bunda pro všechny situace. Byla pevná, lehká a chránila proti větru a vodě.

A s použitím nebo ostraněním vosku Greenland Wax ji bylo možné uzpůsobit tak, aby byla vhodná do různých podnebních pásem a rozmarů počasí. Díky tomu se bunda stala velmi populární po celém Švédsku.

A když se rozšířila po světě, stala se symbolem outdooru a různých dobrodružství v přírodě.

„Kolekci jsme rozšířili, abychom mohli nabídnout celou škálu odolných a nadčasových oděvů a batohů. A během procesu navrhování jsme usilovali o využití těch nejudržitelnějších možných řešení,“ vysvětluje designérka produktů Greenland Updated Sarah Isakssonova.

První a nejlépe identifikovatelná je nová verze bundy Greenland Jacket. Fjällräven nezasahoval do původního stylu. Zaměřil se na modernější střih, detaily, ohleduplnost vůči životnímu prostředí a nové barvy.

Trvale oblíbený a ekologický materiál Eco-Shell nyní přichází do rodiny Greenland v podobě bundy Greenland Eco-Shell Jacket. Kombinuje v sobě třívrstvý shellový materiál a nestárnoucí DNA Grónska.

A pro skutečnou oslavu 50 let této mimořádné kolekce uvádí Fjällräven bundu Greenland Half Century Jacket. Nová verze bundy Greenland No. 1 Jacket se vyrábí z materiálu G-1000 Eco, respektujícího životní prostředí, a díky použité technologii podlepených švů umožňuje maximální svobodu pohybu.

Kanken je další produkt, jde o novou, speciální edici batohu vyrobenou z G-1000 Heavy Duty Eco.

Nová řada bude v nabídce kamenných i internetových obchodů.

r


LÁZNĚ MŠENÉ ZVOU
DO DĚTSKÉHO POKOJÍČKU

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci