Dárek k Valentýnu? Holicí strojek Braun!

10.2.2018 00:00   |   Komerční články
Chcete se letos na sv. Valentýna vyhnout bonboniérám a plyšákům? Holicí strojky Braun jsou hodnotným a elegantním dárkem, kterým zaručeně nezklamete žádného muže.

Braun

Technologie i design strojků Braun Series 9 a 7 jsou navrhované tak, aby se co nejlépe přizpůsobily každodenním potřebám moderního muže a naplnily i ta nejvyšší očekávání.

Braun Series 9 je mimořádně šetrný a zároveň nejúčinnější holicí strojek na světě. Strojek disponuje flexibilní hlavicí SyncroSonic™, která se automaticky přizpůsobuje typu vousů 160x za vteřinu.

Titanový zastřihovač HyperLift&Cut potaženým zlatem svou funkčností a špičkovým designem u spokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Holící hlava má čtyři prvky, přičemž každý je určen pro jiný druh porostu.

Ve srovnání s ostatními strojky potřebuje Braun Series 9 k oholení mnohem méně tahů a je tedy ideální volbou pro muže s šetrnější pokožkou. Díky technologii Wet&Dry je navíc schopen dokonalého oholení namokro, nasucho, s vodou, pěnou, gelem, nebo ve sprše.

Produkt Braun Series 9 je nyní dostupný ZDE.

Strojek Braun Series 7 byl speciálně navržen pro to nejpřesnější oholení. Díky holicí hlavici MacroMotion s výkyvem až o 40° lehce zvládne i těžce dostupná místa a zajistí maximální kontakt s kůží.

Čtyři specializované holicí prvky pojmou jedním záběrem více vousů a umožní tak důkladné a zároveň pohodlné holení. Vnitřní systém strojku obsahuje pět stupňů výkonnosti, od nejšetrnějšího až po turbo výkon.

Přístroj navíc disponuje zastřihovačem ActiveLift, který dokáže zachytit vousy ležící v problémových partiích a je tedy jasnou volbou pro muže, kteří požadují ty nejlepší výsledky a nespokojí se s kompromisy.

Strojek Braun Series 7 je nyní dostupný na ZDE.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci