Problémy v posteli? Zmapovali jsme ty nejznámější

30.11.2017 00:00   |   Komerční články
Sex patří do každého vztahu. O tom není pochyb. Je však stále více párů, které jasně přiznávají, že mají v intimní oblasti problémy.

Problémy v posteli? Zmapovali jsme ty nejznámější

Proto jsme se na toto téma zaměřili a zmapovali jsme nejznámější problémy, které se týkají právě ložnice. O jaké se jedná? Některé vás nepřekvapí, jiné možná ano.

Nemožnost vzrušit partnera

Je to poměrně častý problém mnoha párů. Týká se spíše situací, kdy je daný pár spolu i několik desítek let. Vytrácí se tak fyzická přitažlivost, která souvisí hlavně s tím, že vzrušit toho druhého je mnohem těžší. S tím souvisí i klesající chuť na sex.

Existuje řešení daného problému? Rozhodně ano. Pokud jde o vás ženy, můžete podstoupit augmentaci prsů. Tedy jejich zvětšení. Uvidíte, že to vašeho partnera zaručeně rozpálí. Také nezapomínejme na to, že když je problém u partnera, má na to vliv hlavně jeho nadváha a rostoucí bříško. I zde je dobré vědět, co pomůže.

Problémy s erekcí

Ty se objevují pochopitelně jenom u mužů. Nemusí souviset s výše uvedeným, jelikož příčin může být hned celá řada. Zajímá vás, jaké jsou ty nejznámější? Jistě je odvodíte sama, zvláště pokud s tímto již nějaké zkušenosti máte. Jedná se o:

  • Věk partnera
  • Psychika partnera
  • Únava partnera

Všechno dohromady tak může vytvářet celkem výraznou překážku, která má vliv na to, že sexuální aktivita je z fyzických důvodů problém. Co pomůže? Když je k´problém s erekcí jenom ojedinělý, doporučuje se užít tabletky na erekci, které jsou dnes volně dostupné. Když se tento problém objevuje až příliš často, je vhodné navštívit lékaře, který může také pomoci.

Nechuť na sex

Také to není nic výjimečného. Známá je jistě výmluva spojená s bolením hlavy, která ale není jedinou, kterou ženy používají. Chuť na sex ale nemusí mít ani muži. Na druhou stranu svou rafinovaností a šarmem můžete jeho postoj změnit. Stačí si vzít sexy noční košilky a uvidíte, že partner názor změní.

Kromě tohoto postupu můžeme doporučit také postup jiný, který souvisí se změnou stravy. Jsou potraviny, které spadají do segmentu přírodních afrodiziak. Když je svému partnerovi zařadíte do jídelníčku, uvidíte, že chuť mít bude.

Stejně tak nezapomínejte také na sebe. Změnou stravy tedy můžete výrazně změnit i frekvenci vašeho styku.

Psychické problémy

Žijeme v době, která je velmi rychlá, je plná stresu a také problémů a povinností. A to se negativně podepisuje na psychické kondici každého člověka. Pokud má psychické problémy, je jasné, že na sex nemá ani pomyšlení.

Jaká je v daném případě ta nejlepší pomoc? Odborníci doporučují polevit. Tedy eliminovat starosti a naučit se odpočívat. Pokud to vy i váš partner zvládnete, jistě uvidíte, že vyřešíte i problém s intimní oblastí. Nebudou vás trápit problémy a na sex tak bude mnohem větší chuť.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci