Čistota a svěžest s nádechem zimy a neodolatelnou vůní Vánoc

27.10.2017 00:00   |   Tiskové zprávy
Vykouzlete si zimní atmosféru s pevnými bloky Bref Power Aktiv Winter Magic, pracími prášky a gely Persil a přípravky na mytí nádobí v myčce Somat.

Persil

Oblíbené tuhé WC bloky Bref Power Aktiv ve tvaru kuliček nyní koupíte i v limitované zimní edici. Pokud patříte k milovníkům zimní atmosféry, bude pro vás tato novinka to pravé.

Provoňte si domov s každým spláchnutím variantou Morning Frost s vůní eukalyptu nebo variantou Winter Pine s vůní borovice.

Všechny pevné WC bloky Bref, včetně této limitované edice, v sobě skrývají čtyři funkce, které vaší toaletě dodají hygienickou čistotu, dokonalou čisticí pěnu, ochrání před vodním kamenem a navíc poskytnou nádhernou dlouhotrvající svěžest. K dispozici jsou v balení tří kusů.

Potěšte své blízké kvalitním dárkem od Persilu!

Prací prášky a gely Persil 360° Complete Clean jsou nyní k dispozici ve sváteční limitované edici v obale s červenou stuhou. Jsou ideálním vánočním potěšením pro všechny, kteří chtějí věnovat kvalitní praktický dárek.

Persil se postará o všechno, co od praní žádáte – odstraní i ty nejodolnější skvrny, prozáří bílé a barevné oděvy, dodá prádlu nádhernou vůni, dlouhotrvající svěžest a je navíc jemný ke tkaninám.

Limitovanou vánoční edici Persil prášků a gelů koupíte v několika velikostech.

Zvolte „zlatý“ Somat pro dokonale čisté nádobí

Limitovaná vánoční edice přípravků na mytí nádobí v myčce Somat potěší hned třikrát. Kromě prémiových Somat GOLD tablet ve zlatém balení, se můžete těšit i na zlatý Somat GOLD gel a speciální edici multifunkčních tablet Somat All in One.

Limitovaná edice je dostupná nejen ve standardních velikostech, ale i ve speciálních velikostech s tabletami navíc, které určitě využijete během Vánoc.

Navíc, funkce ochrany skla a dekoru, funkce soli a leštidla rychlá rozpustnost nebo účinnost již při 40°C a mnohé další  funkce jsou zaručeny.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci