Horské bylinky v šálku čaje

22.9.2017 00:00   |   Tiskové zprávy
Možná i vy jste někdy v přírodě vysokých hor obdivovali křehkou krásu drobných rostlinek, které odolají náporům vichru, studeným teplotám a nedostatku živin.

teekanne

A právě tyto obdivuhodné bylinky inspirovaly novou čajovou směs TEEKANNE „Mountain Herbs“, která vás posilní i v náročných sychravých dnech.

Stejně jako příroda je i náš organismus v zimním období vystaven velké zátěži a nepříjemným rozmarům počasí, se kterými se musíme potýkat. Speciální bylinná směs TEEKANNE „Mountain Herbs“ vám v těchto dnech dopřeje výjimečné chvíle relaxace i záplavu tepla a neotřelé chuti.

V šálku vašeho čajového potěšení objevíte nejen chuť lékořice, věhlasné pro své pozitivní účinky na dýchací orgány, ale i blahodárnou mátu, protizánětlivý heřmánek a další posilňující bylinky z vrcholků hor.

Jejich speciální kombinace vám v tomto 100% přírodním bylinném čaji přináší rozmanité příznivé účinky na celý organismus. Nechte se kdykoli potěšit horskou přírodou v čajové směsi TEEKANE „Mountain Herbs“ a dopřejte si bylinkovou vzpruhu z pohodlí vašeho domova.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci