SodaStream SPIRIT je vítězem nezávislého testu

30.9.2017 00:00   |   Komerční články
Model SodaStream SPIRIT, nedávno uvedený na trh, zvítězil v nezávislém testu výrobníků perlivé vody spotřebitelské organizace dTest.

SodaStream

Důkladné porovnávání 11 přístrojů ukázalo, že nejmladší výrobník domácí perlivé vody v rodině produktů SodaStream je v současné době nejlepší alternativou k nákupu balené vody z obchodu. SPIRIT si tak po nedávném zisku prestižního světového ocenění Red Dot za design připsal na své konto další mimořádný úspěch.

Odborníci při testování kromě výkonu výrobníků sledovali i chuťové vlastnosti a perlivost vody 24 hodin po nasycení. Samozřejmostí byly zkoušky bezpečnosti přístrojů a odolnosti lahví, které během testu padaly z výšky běžné kuchyňské linky.

Dále došlo na prověření uživatelského pohodlí při instalaci bombičky i láhve a na neméně důležité měření hlučnosti během přípravy perlivé vody. V neposlední řadě test zhodnotil konstrukční provedení přístrojů.

Zatímco za obsluhu získávaly všechny přístroje relativně dobré známky, zásadní rozdíly se ukázaly zejména ve výkonnosti bombiček. Ve zkoušce bylo měřeno množství vody, kterou je přístroj schopen nasytit z 1 gramu plynu CO2.

Tento parametr poodhaluje rozdíly při přípravě perlivé vody z pohledu financí. Vítězem testu se s celkovým 75% skóre stal model SodaStream SPIRIT.

O testovaném modelu SodaStream SPIRIT

Výrobník SodaStream SPIRIT, tak jako všechny ostatní modely značky SodaStream, nabízí praktickou a jednoduchou možnost přípravy perlivé vody v pohodlí domova. Stačí naplnit láhev, která je součástí balení, čistou vodou z kohoutku a bez nutnosti šroubování ji jednoduše nasadit do přístroje.

Proces a intenzitu naperlení vody následně regulujete jednoduchým stisknutím tlačítka na horní straně. Součástí balení je také bombička s potravinářským plynem CO2, která vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody.

Výrobník SodaStream SPIRIT se prodává v bílém, černém a červeném provedení za doporučenou cenu 2499 Kč u všech autorizovaných prodejců SodaStream, kompletní seznam naleznete na webu sodastream.cz.

Spolu s novým výrobníkem si můžete zakoupit i lahve FUSE, jejichž design navrhl známý světový designer Yves Behar. Elegantní štíhlý model skvěle ladí s výrobníky SPIRIT, PLAY, SOURCE i POWER.

Díky praktickému trojbalení, (výběr designu lahví v barvách Black, White, Black&White) tak budete mít po ruce zdravotně nezávadné lahve, které skvělé poslouží nejen při servírování nápojů v domácnosti, ale i na cestách, v práci, či ve škole.

  • Lahve FUSE 1 litr k dostání i v atraktivním designu v nerezovém provedení víčka a dna lahve za 359 Kč.
  • Sadu lahví SodaStream FUSE Black&White koupíte za 399 Kč, sadu FUSE White a sadu FUSE Black za 349 Kč.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci