Jaké módní trendy ovládnou letošní podzim

1.10.2017 00:00   |   Komerční články
Léto uteklo jako voda a my zase stojíme před šatníkem a hledáme, co si vzít na sebe do podzimního babího léta, či sychrava a nebýt úplně za módního klauna…

moda

Odpověď na otázku, jaké trendy vlastně budou vládnout v nadcházejících měsících, je vlastně strašně jednoduchá. Podle hlavních návrhářů a výrobců bude nabídka kolekcí hlavně pestrá. Tak aby se mohl vybrat každý.

V prvé řadě klasika: všichni ctí masovou klientelu a nikdo nechce příliš experimentovat s barvami a střihy. Nicméně módní ladění pánských kabátů, bomberů, košilových bund a sak rovného střihu sleduje šedivou, hnědou, černou, ale také olivovou a vínovou barvu.

Květinové motivy v útoku

Pro dámy diktuje následující období dekorativnost, soustředí se na detaily, jež mají ženy v oblibě. Do frontálního útoku nasadily květinové motivy na všechny způsoby.

Květny nejrůznějších barev i velikostí najdeme na blůzkách, topech i šatech, které jakoby v šatníku zůstaly z léta. Najdeme je například v aktuální nabídce otto-shop.cz. Jen ty podzimní jsou poněkud tlumenější, v dramatičtějších kombinacích a najdeme je třeba i na kalhotových kostýmech. 

A nemusí jít jen o potisk, mnohde vás překvapí komplikovaná výšivka a květinové detaily pak samozřejmě ladí i s podobnými na svetrech a dalších teplých pleteninách či doplňcích.

Vládne červená

Klíčovou barvou letošního podzimu je podle všech červená - od nejsvětlejší až po burgundskou. Sluší každému, záleží pouze na odstínu... Klidně ji zkombinujte s oranžovou, ta by ale měla být na dolní polovině těla. 

Mladší klientelu určitě osloví bundy s kožešinovou podšívkou a motorkářským střihem. Prohlédněte si třeba tyto stránky. A k nim samozřejmě úzké džíny. Komu jsou bližší třeba volné tunikové šaty a nerad nosí bundu, může sáhnout po rovném kabátu áčkového střihu.  

Pokud jde o trička, nijak se jich nezříkejte. Trendem velkých salónů od Versaceho po Chanel jsou nápisy. Řekni nápisem, co si myslíš! Podívejte se například ZDE. A do ruky kabelku, pokud možno co nejmenší.

Hlavně se dobře cítit

Velkou radost dělá letošní podzim milovnicích kostýmů.  Zpět jsou vycpaná ramena (ale s nimi opatrně) a široké kalhoty. Velký důraz je kladen na rukávy – do zvonu, dlouhé, nabírané.

Současná móda je tolerantní a velí oblékat se hlavně tak, abych se především dobře cítili. Víme, co nám sluší a v čem nevypadáme šik – nemusíme honit všechny módní trendy najednou.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci