Pomozte naplnit misky v útulcích

15.9.2017 00:30   |   Komerční články
Letošní podzim bude tradičně ve znamení pomoci útulkům a jejich čtyřnohým svěřencům. Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars totiž již po deváté spouštějí kampaň „Pomozte naplnit misky v útulcích“.

útulky

V rámci kampaně, která v minulých osmi ročnících do útulků přinesla více než 330 tun kvalitního suchého krmiva značek Pedigree a Whiskas, se v pátek 22. září 2017 uskuteční před hlavním vchodem do Metropole Zličín speciální odpoledne věnované zvířecím miláčkům a péči o ně.

Pro všechny návštěvníky bude připraven bohatý program včetně bezplatných konzultací s veterinářem, kynologické poradny a interaktivních aktivit pro děti. Nebudou chybět ani zvířecí kamarádi z útulku hledající nový domov.

K této aktivitě se váže série menších akcí přímo na prodejních plochách obchodního řetězce Albert v sobotu 16. září a speciální sbírka pro vybrané útulky v pátek 29. září.

Spotřebitel jednoduše koupí jakékoli výrobky značky Pedigree a Whiskas v období od 13. září do konce října a naše společnost poté vybraným útulkům daruje odpovídající objem krmiva.“ říká Lenka Bojdová ze společnosti Mars.

Partnerem a spolupořadatelem kampaně je Nadace na ochranu zvířat: „Za peníze ušetřené za nákup krmiva se mohou pořídit chovatelské potřeby pro zvířata, opravit nebo vybavit útulek novými kotci. Proto mám velkou radost, že také v letošním roce díky této jedinečné kampani naplníme misky v útulcích,“ říká Mgr. Eva Hodek, ředitelka Nadace na ochranu zvířat.

Během kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích“ se zároveň uskuteční několik akcí přístupných pro širokou veřejnost.

V pátek 22. září od 10 do 18 hodin bude Metropole Zličín hostit odpoledne na téma domácích mazlíčků a péče o ně. Na místě bude možné dozvědět se více o kampani „Pomozte naplnit misky v útulcích“, využít bezplatných konzultací s veterinářem a s kynology z Nadace na ochranu zvířat nebo se seznámit s několika svěřenci útulku.

Připraven bude i speciální program pro děti včetně malování na obličej a možnosti vlastnoručně vyrobit hračku pro psího parťáka. Akcí provede zpěvačka a patronka Nadace na ochranu zvířat Markéta Procházková.

Na samotné prodejní ploše hypermarketu Albert nabídnou konzultace studenti veterinární univerzity a navíc si zájemci budou moci odnést vzorek tyčinek Pedigree DentaStix pro každodenní péči o chrup psů.

Hlavnímu odpoledni bude v sobotu 16. září 2017 předcházet série menších akcí přímo na vybraných prodejních plochách obchodního řetězce Albert (Chodov, Galerie Butovice, Arkády Pankrác, Průhonice a Štěrboholy). Kromě vzorků mohou zájemci získat i bezplatnou radu od přítomných studentů veterinární univerzity.

Řadu aktivit symbolicky zakončí sběrné vozíky na ploše 15 vybraných poboček řetězce Albert po celé České republice, do kterých bude moct každý zákazník vložit 29. září 2017 zakoupené krmivo ve prospěch vybraných útulků.

 

Samotný začátek kampaně je naplánován na září a říjen z jednoduchého důvodu, 4. října probíhá Mezinárodní den zvířat, který je oslavován po celém světě již skoro 100 let a odkazuje na františkánského mnicha Sv. Františka z Assisi, jenž pečoval o opuštěná, nemocná a týraná zvířata.

Po dobu konání kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích“ bude navíc možné zakoupit výrobky značek Pedigree a Whiskas na ploše vybraných obchodních řetězců za zvýhodněnou cenu.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci