Romantická svatba pod taktovkou Metamorphosis

5.8.2017 00:00   |   Komerční články
Dokonalá svatba v romantickém duchu s kouzelným nádechem stylu a elegance. Takhle krásně dopadla spolupráce se zámeckou restaurací The Granary ve Ctěnicích a svatebním salonem Adina.

Metamorhosis

Mezi poslední svatební trendy patří přirozenost, nespoutanost, nenucenost a jemnost. Vyvážením všech těchto ingrediencí může vzniknout jemná a elegantní krása.

Jana Shenk, floristka z květinářství Metamorphosis, která svatbu připravovala se snažila vázat květiny volněji, aby vynikla jejich přirozenost a krása.

Kombinace dovezených květů s lokalitou působila velmi neotřele a oddací místo získalo neskutečné letní kouzlo, ze kterého byla cítit láska na kilometry daleko. Důraz byl kladen jak na tématické ladění svatby, tak na detail, květiny ve vlasech nevěsty i náramek celkově dotáhly vše do dokonalosti.

Svatební kytice přihlíží k typu nevěsty a nechává vyniknout i kráse svatebních šatů z nejoblíbenějšího svatebního salonu Adina.

Pokoj pro přípravu nevěsty byl jen jemně dotažen zelení, drobným aranžmá a svícny, víc nebylo potřeba, dřevěný interiér pokoje sám o sobě vytváří pohodovou a klidnou atmosféru.

Svatební tabule byla ozdobená velkým, přesto jemným aranžmá uprostřed stolu, skleněné svícny vše doladily a nenuceně propojily stůl s prostorem restaurace, kde jsou dominantí křišťálové lustry.

Přítmí prostoru působilo velmi romanticky a uvolněně. Ubrousky se jmenovkou se ozdobily lístky olivovníku a jméno bylo originálně napsané přímo na jednom z lístků.

V květinářství Metamorhosis se převážně drží zásad přirozenosti květin v prostředí a ročního období, ve kterém svatba probíhá. Proto tedy byly základní květy použité pro tuto svatbu pivoňky, scabiosy, mathioly, které jdou ruku v ruce se svěžestí a vůní začínajícího léta.

Jedinečné lístky olivovníku, kterými byly dekorace dozdobené, nepocházejí sice z našeho podnebného pásma, ale vnášejí do dekorací luxus a dle symboliky přinášejí blahobyt a mír.

Celkový koncept květinových dekorací Metamorphosis podtrhuje nádherné prostředí zámecké zahrady a restaurace The Granary ve Ctěnicích.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci