Chcete mít zas ňadra dmoucí? Řešením je modelace na klinice

6.8.2017 00:00   |   Komerční články
Máte za sebou těhotenství, kojení, menopauzu či jen náhlou změnu váhy a trápí vás povislá ňadra? Věděli jste, že jejich stav dokážou chirurgové napravit nejen silikony, ale také modelací?

prsa modelace

Modelace prsou, takzvaná mammaplastika, zvyšuje sebevědomí i ženám, které mají asymetrická čili nesouměrná ňadra od přírody. V pražské Brandeis Clinic ji podstoupila i slečna Jana. Z výsledku byla ohromena. Uvedla: „Staral se o mě profesionální a zároveň moc milý personál. Cítila jsem se skoro jako doma.“

Jak probíhá modelace prsou?

Každému zákroku v Brandeis Clinic předchází konzultace klienta s lékařem. Konkrétně modelace prsou trvá asi 2 hodiny. Skládá se z redukce nadbytečné kůže, samotné modelace prsou a uložení dvorců do požadované pozice.

„Při operacích používáme anesteziologický přístroj Fabius plus, kterému se přezdívá 'šampaňské mezi anesteziologickými přístroji'. Dokáže totiž přesně dávkovat medicinální plyny s anestetiky, čímž minimalizuje zátěž pro organismus pacienta a urychluje rekonvalescenci,“ uvádí Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka Brandeis Clinic.

Klientky pobývají na klinice 1 až 2 dny. Po dobu 6 týdnů nosí elastickou modelační podprsenku. S trvalým efektem zákroku lze počítat zhruba po 3 měsících. Do práce se klientky vracejí asi za 2 týdny. V prvních měsících po zákroku lékaři nedoporučují náročnější fyzickou aktivitu.

Nepodceňte výběr dobré kliniky

U každého zákroku estetické medicíny je důležité vybrat si dobrou kliniku, která nabízí moderní vybavení a špičkový tým, protože jen zkušený lékař posoudí vhodnost této operace právě pro vás.

„Modelaci prsou běžně provádíme v kombinaci s dalšími zákroky, například zvětšením prsou či plastickou operací břicha. Naši chirurgové jsou připraveni se Vám věnovat na konzultaci po neomezenou dobu tak, abyste spolu našli ideální řešení,“ doplňuje Anna Brandejs.

Brandejsovi jsou spjati se slavným hotelem Paříž a vždy spojovali dokonalé služby s medicínou. V současnosti rodina Brandejsova posunuje hranice české plastické chirurgie – v oblasti technologií, spolupráce se zkušenými českými i zahraničními lékaři, z hlediska pohodlí, bezpečnosti i diskrétnosti.

Podle filozofie kliniky není vzhled v životě tím hlavním, ale leccos o nás prozrazuje. Pečlivě upravený zevnějšek totiž odráží stejně zodpovědné pojetí dalších oblastí života.

A tak, chcete-li mít ňadra dmoucí (menší břicho, štíhlejší stehna, méně vrásek…), abyste se každodenně cítili lépe a více toho dokázali, běžte si své přání splnit do

Brandeis Clinic
Králodvorská 13, Praha 1 (vchod hned za OD Kotva)
tel.: +420 226 291 640
email: info@brandeisclinic.cz.Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci