Víkendové pobyty v lázních plné relaxace a romantiky

4.4.2013 02:00   |   Komerční články
Hrnou se na Vás během týdne starosti, problémy nejen v rodinném životě, ale i práci? Potřebujete si odpočinout a dopřát chvilky odpočinku jen pro sebe a zároveň chcete načerpat sílu a energii do dalších dní.

Lázně Mšené

Vyzkoušejte relaxační pobyt v Lázních Mšené a domů se vrátíte jako znovuzrození.

Lázně na dosah ruky

V malebném údolí Mšenského potoka, pouhých 45 km od Prahy, navštivte historický areál Lázní Mšené. Již od roku 1796 jsou místní rodinné lázně navštěvovány náročnými klienty, vyhledávajícími vedle léčby pohybového aparátu především pohodu, odpočinek a klid.

V sedmi rekonstruovaných lázeňských pavilonech naleznete kompletní služby pro vaše zdraví.

V Lázních Mšené si odpočinou a zdraví utuží nejen klienti zdravotních pojišťoven, ale na své si přijdou i nároční klienti, kteří zde naleznou nově opravený Balneo provoz, wellness i další doplňkové služby moderní doby.

V příjemném prostředí lázní, s bohatou a stále rozšiřovanou nabídkou léčebných, preventivních a wellness procedur, si můžete léčit nemoci pohybového aparátu i regenerovat tělo a duši.

Potěšte svou drahou polovičku

Kolikrát jste svému protějšku slibovali romantický večer, romantickou noc? Jistě ne jednou. Tak vezměte vše do svých rukou a jednou to splňte! Zpříjemníte si vztah a zažijete něco neopakovatelného.

Vyzkoušejte romantický víkend v Lázních Mšené plný nových zážitků a jedinečné péče. Těšit se můžete na příjemné ubytování, romantickou večeři, ale také na procházky v krásné přírodě. Během pobytu si užijete především wellness a relaxační procedury.

Skvělý detox v jarním období

Pokud se Vám zdá, že je po zimě Vaše tělo unavené a Vaše pleť není hladká a pružná tak jak jste zvyklý, máme pro Vás skvělý lázeňský program.

Nechte se na chvilku unést a vstupte do světa duševní i tělesné harmonie, do světa krásy, vůní a relaxace, tedy do světa nazývaného magickým slovem WELLNESS a vyzkoušejte RITUÁL KRÁLOVNY KLEOPATRY, během kterého Vám nádherná vůně bude hýčkat sebevědomí a zvýší Vám tak pocit atraktivity.

Celotělový rituál, tedy celotělové ošetření od společnosti Alqvimia je inspirované zkrášlujícími rituály egyptských královen a přináší dokonalé uvolnění Vašemu tělu i duši. Je založeno na vzácných exotických olejích s myrhou a kadidlem - nejvíce ceněnými látkami starověkého Egypta.

Rituální ošetření v částce 1800 Kč zahrnuje:

  • celkovou aromaterapii
  • celotělový peeling směsí solí a speciálních olejů
  • detoxifikační tělový zábal s vonnými esencemi
  • obličejovou masáž liftingovým sérem
  • celotělovou relaxační aroma masáž

V Lázních Mšené jej můžete využít a vyzkoušet nejen rituál královny Kleopatry, ale také Rituál vůní či Rituál Hanakasumi. Více lázeňských rituálů, pobytů a další nabídku naleznete na www.msene.cz nebo volejte: +420 416 866 007, 009.

Těšíme se na Vás, Vaše Lázně MšenéTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci