MON CHOCOLATIER – Strašidelné pralinky s nebeskou chutí

21.10.2012 00:00   |   Komerční články
Svátek Halloween se obvykle nese ve znamení duchů, lebek a vydlabaných dýní. Ale nebojte se, halloweenskou noc si můžete užít s luxusními čokoládovými pralinkami, které vypadají strašidelně, ale chutnají nebesky.

pralinky

Čokoládový butik MON CHOCOLATIER totiž připravil tři speciální pralinky pro Halloween. Pralinky v podobě mističek z čokolády jsou naplněné lahodnou smetanovou čokoládovou směsí s praskajícími křupinkami.

Lebky, dýně, duchové

Sami si můžete vybrat, zda dáte přednost mléčné, bílé nebo hořké čokoládě. Každá pralinka je ozdobená strašidelným obrázkem: hranatá pralinka z hořké čokolády se pyšní lebkami, mléčná rozesmátými duchy a bílá dýněmi.

„Nemám moc rád novodobé svátky, Halloween je však výjimka. Oblíbil jsem si ho proto, že spojuje mou rodinu - děti se bojí rády a my dospělí se bavíme spolu s nimi,“ vysvětlil mistr cukrář Martin Pokorný, který je čokoládovým mágem MON CHOCOLATIER.

„Kombinace smetanové náplně a křupinek je zkrátka jako Halloween – nejdříve se leknete, a pak si užíváte.“

Muzikant Ota Klempíř kmotrem

Aby halloweenské pralinky měly ten správný strašidelný nádech, tak si k jejich výrobě Martin Pokorný pozval hudebníka ze skupiny J.A.R. Otu Klempíře. Tento požitkář a gourmet si pralinky od MON CHOCOLATIER nedokáže odepřít a je na nich doslova závislý. A po zábavném odpoledni, kdy pánové ochutnávali, vymýšleli a tvořili, bylo jasné, že nikdo jiný než Ota nemůže být jejich kmotrem.

„Moje nejoblíbenější? Samozřejmě pralinka s obrázkem lebky, která je hořká tak, jak luxusní život někdy bývá.“

Vychutnejte si i vy Halloween s ručně vyráběnými luxusními pralinkami z vysoce kvalitní čokolády a čerstvých ingrediencí.

TIP

Pralinky MON CHOCOLATIER můžete zakoupit od 1. října 2012 v Praze (Obchodní dům Kotva a Obchodní centrum Nový Smíchov), v Brně (Galerie Vaňkovka) a na stránkách webu monchocolatier.Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci